Транспортування пацієнтів


Якісний та швидкий трансфер є невід’ємною частиною ефективного лікування хворих.  Планове транспортування пацієнтів непросте завдання, як здавалося б на перший погляд: це комплекс важливих заходів ,що потребують посиленого ресурсного забезпечення та високої кваліфікації персоналу.  Саме тому дуже важливо,щоб такою непростою справою займались професіонали,що мають за плечима чималий досвід надання таких послуг.Транспортування пацієнтів

Особливості трансферу

Для того щоб успішно здійснити транспортування пацієнта до медичного закладу, санаторію, реабілітаційного центру необхідно:

 • дотримуватись рекомендацій лікаря ;
 • забезпечити усі необхідні умови перевезення згідно зі станом хворого;
 • мати технічно справний та комфортний автомобіль;

На перший погляд усе просто. Але не поспішайте говорити, що доставити хворого можна за допомогою власного авто або просто скориставшись службою таксі. Справа в тім,що не обладнаний для таких перевезень транспортний засіб не забезпечить пацієнту необхідний рівень комфорту та безпеки,навіть більше – при тяжкому стані неправильне положення тіла може нанести велику шкоду здоров’ю та значно погіршити самопочуття. Ризик у цьому випадку абсолютно не має сенсу і може викликати непередбачені ускладнення та сповільнити подальший процес одужання. У разі виникнення потреби у перевезенні кожен крок має бути продуманим, особливо це стосується пацієнтів у станах, які потребують делікатного ставлення та підвищеної уваги:

 • полі травми, відкриті переломи та ушкодження хребта;
 • внутрішні кровотечі та ураження внутрішніх органів;
 • постраждалі внаслідок ураження електричним струмом;
 • інсультні, інфарктні стани;
 • хворі, що потребують штучної вентиляції легень ;
 • коматозний стан;

У будь якому випадку, довірити здоров’я або навіть життя близької людини неперевіреному перевізнику може стати фатальною помилкою – краще за все довірити таку справу досвідченим медичним працівникам.

Відповідальна справаТранспортувати пацієнта

Професійні перевізники, окрім солідного автопарку та налагодженої системи обробки заявок мають необхідне технічне оснащення та величезний багаж знань. Компанія «Айболит» успішно здійснює медичні перевезення по території України та за кордон уже протягом багатьох років і має велику кількість схвальних відгуків. Наші спеціалізовані авто мають великий список вагомих переваг:

 • комфортний та просторий салон, який дозволяє розмістити каталку, інвалідне крісло або інші медичні меблі, з урахуванням наявності у салоні персоналу та навіть родичів, що мають бажання супроводжувати клієнта під час поїздки;
 • обладнання для контролю за життєво важливими показниками людини та для стабілізації стану у критичних ситуаціях;
 • укомплектована бригада медичних працівників, що мають високий рівень кваліфікації;

Наша безпосередня задача швидко та безпечно транспортувати пацієнтів  у будь-яку точку міста, країни, а також за кордон. Завдання кожного нашого працівника якомога якісніше обробити ваш запит та організувати трансфер, який буде ще одним успішним кроком на шляху до одужання.