Контакт-центр цілодобово

Транспортування лежачого хворого

Жовтень, 26, 2011

Вам потрібно перевезти лежачого хворого зі стаціонару додому або з однієї лікарні в іншу?

Медична компанія «Айболит» прийде Вам на допомогу! Крім платної швидкої допомоги, ми пропонуємо високоякісні послуги з перевезення лежачих хворих.

Ми професійно займаємося транспортуванням хворих!

Медичне транспортування лежачого хворого здійснюється спеціально підготовленою та оснащеною бригадою лікарів-професіоналів. Під час транспортування в салоні нашого реанімаційного автомобіля передбачений обігрів і підтримка комфортної температури. Носилки з гідравлічним компенсатором забезпечать зручне положення і полегшать транспортування лежачого хворого, який переніс інсульт або травму. При погіршенні самопочуття, пацієнту навіть у дорозі, буде надана кваліфікована медична допомога.

Часто перевезення хворих є єдиною можливістю доставити людину до медичного закладу. Це особливо важливо в ситуаціях, коли життя і здоров’я пацієнта залежать від того, наскільки швидко буде надана кваліфікована медична допомога. Також перевезення пацієнта стає єдиним варіантом транспортування лежачого хворого або літніх людей, які не в змозі пересуватися на далекі відстані.