Контакт-центр цілодобово

Транспортування хворого на реанімобілі

Февраль, 12, 2012

Реанімобіль, як поняття, складається з двох частин, двох понять, що визначають його призначення. Реанімація і автомобіль — ці слова не залишають жодних сумнівів в призначенні і спеціалізації реанімобіля. Моніторинг пацієнта, транспортування хворого на реанімобілі, надання невідкладної допомоги — повернення до життя, підтримка серцевого ритму, дихання, всіх життєвих процесів — така його основне завдання. Тут задіяні всі: від водія, котрий включив сирену і вибрав найкоротший шлях до стаціонару і до медиків-професіоналів, які проводять реанімаційні дії.

Комплектується реанімобіль на базі мікроавтобусів типу Mersedes, Ford, Chevrolet. У нашій медичній компанії «Айболит» здійснюється платне транспортування хворого на реанімобілі в різних випадках, а саме: при необхідності екстреної евакуації з місця події (аварії, катастрофи тощо), при ознаках гострої серцевої недостатності, задухи, астми, отруєннях, інсультах, ураження електричним струмом і в інших екстраординарних ситуаціях.

У реанімобіля є кілька особливостей — реанімобіль значно вище, оскільки у нього піднятий дах на рівень людського зросту. Зроблено це для зручності медперсоналу, бо лікарю зручніше проводити реанімаційні дії, не сидячи або в напівзігнутому положенні, а стоячи біля хворого в повний зріст. Медичне обладнання та апаратура, які встановлені на реанімобілях нашої компанії, відповідають міжнародним стандартам. Невелика довідка — за вартістю свого оснащення і можливостям реанімобіль можна порівняти з палатою інтенсивної терапії. Іншими словами — все, чим розташовують реаніматологи у відділенні реанімації середньої клініки, уміщено в обмеженому просторі реанімобіля, де, крім цього є достатньо місця для пацієнта, бригади реаніматологів і водія.

Чітка злагодженість дій, висококваліфіковані спеціалісти, сучасне обладнання і лікарське забезпечення медичної компанії «Айболит» дозволяють проводити транспортування хворого на реанімобілі і надавати швидку медичну допомогу на рівні світових стандартів.