Контакт-центр цілодобово

Транспортування хворих реанімобілем на кисні

Сентябрь, 14, 2016

При різних травмах та гострих станах хворих потрібно транспортувати спеціалізованим транспортом — реанімобілем в супроводі кваліфікованої бригади на чолі з лікарем відповідної кваліфікації в залежності від діагнозу пацієнта, котрі в будь-який час готові відреагувати на погіршення стану пацієнта та застосувати міри по стабілізації.

Реанімобіль оснащений монітором для постійного нагляду  за життєво важливими функціями (артеріальний тиск, частота серцевих скорочень, частота дихання), сатурація (насичення киснем крові), дефібрилятор, портативний апарат для штучної вентиляції легень, апарат для безперервної подачі кисню із зволожувачем, відсмоктувач, комфортна каталка-ноші, вакуумний матрац, імобілізуючі шини та комірці, набір медикаментів та інструментів для екстреної інтубації та невеликих хірургічних втручань, інфузомат, медикаменти для підтримки життєдіяльності всіх органів і систем та для інфузійної терапії.

Під час транспортування хворого реанімобілем проводяться всі необхідні маніпуляції.

Санація трахеї, інфузійна терапія, постановка сечового катетера, назогастрального зонда, катетеризація центральної вени, медикаментозне лікування, інгаляція кисню.

В залежності від ступеню тяжкості хворого кисень подається через назальний катетер, маску або на апараті ШВЛ. Для інгаляцій кисень подається через зволожувач (апарат Боброва). Дозу кисню (літраж) лікар розраховує індивідуально для кожного пацієнта, спираючись на показники монітору. В нормі сатурація повинна становити 98%.

В транспортуванні інгаляція киснем відіграє важливу роль. Вона покращує мікроциркуляцію і проникність клітинних мембран, посилює окислювально-відновні процеси і зміцнює енергоресурси організму. Покращує роботу центральної нервової системи, серцевого м’яза, клітин нирок і печінки, чим забезпечує 90% енергії, необхідної для життя людини.

Перед транспортуванням хворих на кисні вся апаратура, яка знаходиться на реанімобілі, ретельно перевіряється на придатність, тому що від ії справності залежить життя людини.

Послуга Медичне транспортування хворих реанімобілем.