Стоматологія

Для кожної людини похід до стоматолога – це відповідальна процедура, яку багато хто вважає справжніми тортурами. При цьому зовсім не має значення: це дитина або дорослий чоловік. Тому так важливо, щоб дантист проявив всі свої професійні навички і знання, знайшов підхід до будь-якого клієнта і виконав роботу на найвищому рівні.Стоматологія

Медична компанія «Айболит» пропонує стоматологічні послуги на досить вигідних умовах! Наші фахівці щиро хочуть подарувати кожному пацієнтові білосніжну здорову посмішку, тому вони готові завжди прийти на допомогу і усунути проблему в найкоротші терміни.

Професіоналізм – на першому місці!

Складні клінічні випадки вимагають досвіду і професійних знань, а також спеціального обладнання. Матеріально-технічна база нашої клініки забезпечує лікування зубів зі складною анатомією і діагнозами. При цьому сама процедура усунення проблеми відбувається абсолютно безболісно, оскільки в процесі лікування лікарі використовують сучасні надійні анестетики.

Первинна консультація і огляд дозволяють визначити діагноз, а при необхідності стоматолог призначає додаткову діагностику. План лікування розробляється за результатами досліджень, враховуючи особливості організму хворого, його побажання і вимоги.

Ми співпрацюємо з досвідченими зуботехнічними лабораторіями, які використовують у своїй роботі найновіші технології і європейське обладнання. Тому всі ортопедичні роботи здійснюються в досить короткі терміни.

«Айболит» має в своєму розпорядженні спеціалізовану техніку, що дозволяє виконувати будь-які стоматологічні процедури. А лікарі постійно навчаються новим технологіям і проходять сертифікацію.

Якість послуг, що надаються

Ми надаємо наступні послуги стоматологічного напрямку:

  • Консультація лікаря-стоматолога (терапевта або пародонтолога);
  • Лікування та пломбування зубів;
  • Використання анестезії в ході лікування;
  • Усунення ендодонтичних проблем (періодонтит, пульпіт);
  • Професійна очистка;
  • Установка штифтових конструкцій;
  • Усунення зубного каменю і нальоту та ін.

Ми намагаємося створити комфорт для кожного хворого, гарантуючи не тільки сервіс на високому рівні, але і максимальну безпеку. Кожне відвідування стоматологічного відділення нашої медичної служби викликає лише позитивні емоції у пацієнтів!