Контакт-центр цілодобово

Служба швидкої та невідкладної медичної допомоги

Январь, 23, 2012

Здоров’я дитини — найдорожче, що є у батьків. На привеликий жаль ми не завжди можемо вберегти його від дії вірусів, бактерій після контакту з якими дитина все-таки захворіває. І тоді перед нами виникає величезна кількість питань: куди звертатися, чим лікувати, що можна робити, а чого не можна в даній ситуації?

У нашому місті існує спеціалізована служба швидкої та невідкладної медичної допомоги «Айболит», яка надає послуги з надання медичної допомоги дитячому населенню. Служба швидкої і невідкладної медичної допомоги «Айболит» має в своєму арсеналі все найсучасніше діагностичне обладнання, медикаменти, і найголовніше висококваліфікований штат лікарів — педіатрів, які в будь-який час доби прийдуть на допомогу Вашій дитині.

Найчастіше бувають ситуації в житті, коли дитині необхідна консультація вузького спеціаліста і в цій ситуації Ви можете звернутися в службу швидкої та невідкладної допомоги «Айболит». Ми можемо надати Вам консультацію педіатрів різних профілів у будь-який зручний для Вас час і в зазначеному Вами місці. Зацікавилися, заходьте на наш сайт і дізнайтеся більше!