Швидке зняття алкогольного отруєння


Медична компанія «Айболит» надає такий вид послуг, як «швидке зняття алкогольного отруєння». З пришестям Новорічних і Різдвяних свят почастішали випадки гострого алкогольного отруєння.

Алкоголь, потрапляючи в шлунок, дуже швидко всмоктується в загальний кровообіг і досить швидко піддається біотрансформації. Продукти розпаду алкоголю токсично впливають на серцево-судинну систему, центральну нервову систему, викликаючи різні синдроми, такі як загальну слабкість, нудоту, запаморочення, головні болі, серцебиття і болі в серці, відчуття браку повітря і т.д.

Швидке зняття алкогольного отруєння необхідне для відновлення нормальної роботи серця і нервової системи, а також для підтримки функцій видільної системи (печінка та нирки).

Перше, що необхідно зробити — це очистити шлунок від залишків алкоголю великою кількістю чистої води (якщо людина у свідомості). Якщо свідомість порушено, необхідно укласти хворого на бік в уникненні попадання блювотних мас у дихальні шляхи і викликати швидку допомогу. Активоване вугілля при алкогольному отруєнні малоефективне, тому що основна частина токсинів знаходиться вже в крові, а активоване вугілля діє тільки в просвіті шлунка і кишечника.

Швидке зняття алкогольного отруєння можливо тільки за допомогою інфузійної терапії (після промивання шлунку), яку можуть надати лише висококваліфіковані спеціалісти, які працюють в медичній компанії «Айболит».

 

 

 

Ключові слова:
швидке зняття алкогольного отруєння, швидке зняття алкогольного отруєння швидко, швидке зняття алкогольного отруєння недорого, швидке зняття алкогольного отруєння Черкаси, швидке зняття алкогольного отруєння Дніпропетровськ, швидке зняття алкогольного отруєння Крим, швидке зняття алкогольного отруєння Буковель.