Контакт-центр цілодобово

Лікування алкогольної інтоксикації в Черкасах

Лютий, 9, 2018 Лікування алкогольної інтоксикації в Черкасах

Алкогольну інтоксикацію народний поговір називає похміллям. Але це не зовсім так. Похмілля виникає внаслідок інтоксикації і є наслідком отруєння організму алкоголем. Під час похмілля людина почуває себе погано – болить голова, виникає відчуття сухості у роті, нудота тощо. Лікування алкогольної інтоксикації в Черкасах від медичної швидкої Айболіт – це швидкий, безболісній процес, а ціни на наші послуги цілком доступні.

Отруєння алкоголем може відбуватися з декількох причин:

 • Велика кількість спиртного
 • Відсутність закуски
 • Неякісний алкоголь
 • Особливості стану пацієнта – вік, хронічні хвороби та інші фактори, при наявності яких алкоголь навіть у малих дозах може зашкодити

Алкогольна інтоксикація – дуже небезпечний стан, який потрібно лікувати, особливо при важкому ступені отруєння. Не потрібно чекати «може пройде само».

Якщо вам потрібне лікування алкогольного отруєння в Черкасах, не чекайте похмілля. Відразу звертайтеся до медичної служби швидкого реагування Айболіт. Стани похмілля і інтоксикації є дуже неприємними і можуть бути дуже шкідливими для здоров’я, тому краще починати з ними «боротьбу» одразу.

Лікування похмілля, виведення із запою та лікування алкогольної інтоксикацій – відносяться до дезінтоксикаційних процедур. Тобто до процедур по очищенню організму. Ці процедури відносять до дезінтоксикаційних, тому що основна мета усіх вживаємих під час лікування препаратів – очищення організму від токсинів та налагодження його нормальної роботи.

Внаслідок отруєння організму алкоголем виникає цілий ряд порушень нормального функціонування внутрішніх процесів:

 • Порушуються процеси обміну речовин
 • Виникає дисбаланс речовин (сушняк)
 • Порушується кислотно-водний баланс
 • Підвищується дратівливість
 • Виникають порушення сну

Медична допомога при алкогольній інтоксикації в Черкасах

Людина може кілька днів самостійно виходити з цього хворобливого стану, страждаючи і страждаючи, а медичне виведення алкоголю – швидке та безболісне. Тим паче, що важкий стан алкогольної інтоксикації без медичного втручання може призвести до:

 • Виникнення хронічних хвороб
 • Погіршення стану здоров’я
 • В деяких випадках приводить до летальних результатів

Допомога при алкогольній інтоксикації в Черкасах надається медичною службою Айболіт. Медпрацівники швидко приїдуть до вас, і їх не зупинять ні пізня година, ні «червоний день календаря». Служба швидкого медичного реагування від Айболіт працює 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Коли вже потрібно визивати швидку

Перебуваючи у «алкогольному дурмані» сам хворий далеко не завжди може оцінити всю складність ситуації і ступень важкості свого стану. Набагато частіше звертаються близькі та рідні хворого, ніж сам інтоксикований.

На питання – коли потрібно негайно викликати лікарів, а коли людина просто «проспиться» – і все, відповіді не існує. Є загальні симптоми, по яким визначається важкість стану сп’яніння. В разі, якщо ви вперше стикаєтесь з таким, а лікарської освіти не маєте – помилки можливі. Але якщо ви побачите декілька симптомів з нашого списку, які яскраво та інтенсивно проявляються – негайно дзвоніть до швидкої.

Симптоми, коли допомога при алкогольній інтоксикації вже потрібна:

 • Порушення координації і «загублений» стан
 • Підвищене серцебиття
 • Підвищення тиску
 • Почервоніння шкірних покривів
 • Судоми
 • Блювота
 • Неконтрольне сечовипускання та дефекація

Зняття алкогольної інтоксикації в Черкасах – популярна послуга у святкові періоди. Новий Рік, Восьме Березня чи Хелоуін, та безліч інших свят нерідко стають приводом для прийняття великої кількості алкоголю. А так як у свята більшість державних установ не працює, найліпший вихід – звернення до приватної медичної служби. Дзвоніть – ми швидко приїдемо.

Як відбувається зняття алкогольної інтоксикації на дому в Черкасах від компанії Айболіт

 1. Під час телефонного звернення лікар питає про стан пацієнта та найбільш виражені симптоми. Команда лікарів, що їде на виклик вже має уявлення що і як вони будуть робити, та які засоби для того будуть використовувати.
 2. По приїзду лікар оглядає пацієнта та остаточно визначається з етапами лікування, складає склад крапельниць тощо. При важких станах лікарі стабілізують стан пацієнта та госпіталізують до стаціонару. Але найчастіше процес зняття алкогольного отруєння в Черкасах по приїзду швидкої Айболіт, відбувається на дому.
 3. Детоксикація. В залежності від стану пацієнта йому вводять протиблювотні препарати, очищують шлунок, ставлять крапельниці і так далі.

В результаті дій лікарів повністю знімаються симптоми похмілля, пацієнт почувається набагато краще а сам процес проходить швидко, безболісно і безтравматічно для пацієнта. Лікарі наглядають за хворим під час всіх процесів. Бригада швидкої їде тільки після того, коли стан інтоксикації знято, а пацієнт почувається добре.

У разі підозри на важке алкогольне отруєння – не зволікайте, і негайно визивайте швидку!