Контакт-центр цілодобово

Швидке зняття алкогольного отруєння

Лютий, 9, 2012

Медична компанія «Айболит» надає такий вид послуг, як «швидке зняття алкогольного отруєння». З пришестям Новорічних і Різдвяних свят почастішали випадки гострого алкогольного отруєння.

Алкоголь, потрапляючи в шлунок, дуже швидко всмоктується в загальний кровообіг і досить швидко піддається біотрансформації. Продукти розпаду алкоголю токсично впливають на серцево-судинну систему, центральну нервову систему, викликаючи різні синдроми, такі як загальну слабкість, нудоту, запаморочення, головні болі, серцебиття і болі в серці, відчуття браку повітря і т.д.

Швидке зняття алкогольного отруєння необхідне для відновлення нормальної роботи серця і нервової системи, а також для підтримки функцій видільної системи (печінка та нирки).

Перше, що необхідно зробити – це очистити шлунок від залишків алкоголю великою кількістю чистої води (якщо людина у свідомості). Якщо свідомість порушено, необхідно укласти хворого на бік в уникненні попадання блювотних мас у дихальні шляхи і викликати швидку допомогу. Активоване вугілля при алкогольному отруєнні малоефективне, тому що основна частина токсинів знаходиться вже в крові, а активоване вугілля діє тільки в просвіті шлунка і кишечника.

Швидке зняття алкогольного отруєння можливо тільки за допомогою інфузійної терапії (після промивання шлунку), яку можуть надати лише висококваліфіковані спеціалісти, які працюють в медичній компанії «Айболит».