Швидка допомога для дітей


Цілодобова швидка допомога для дітей! Це не фантастика, тепер у нашому місті існує спеціалізована служба швидкої та невідкладної медичної допомоги для дитячого населення. Цей підрозділ створено на базі служби швидкої та невідкладної медичної допомоги «Айболит». До складу підрозділу входять висококваліфіковані, спеціально підготовлені лікарі-педіатри, які мають багатий досвід роботи в сфері невідкладних станів у педіатрії.

Служба швидкої і невідкладної медичної допомоги «Айболит» забезпечена найсучаснішими засобами надання допомоги, діагностичним обладнанням, спеціалізованим транспортом, що дозволяє надавати допомогу різним групам складності пацієнтам дитячого віку. Служба швидкої і невідкладної медичної допомоги «Айболит» несе цілодобове чергування, стоячи на сторожі здоров’я наших дітей!

 

Ключові слова:
швидка допомога для дітей, швидка допомога для дітей недорого, швидка допомога для дітей швидко, швидка допомога для дітей Черкаси, швидка допомога для дітей Дніпропетровськ, швидка допомога для дітей Буковель, швидка допомога для дітей Татарів, швидка допомога для дітей Яремче, швидка допомога для дітей Поляниця, швидка допомога для дітей Драгобрат, швидка допомога для дітей Микуличин, швидка допомога для дітей Делятин, швидка допомога для дітей Ланчин, швидка допомога для дітей Заріччя, швидка допомога для дітей Ясіня, швидка допомога для дітей Ворохта, швидка допомога для дітей Крим.