Швидка та невідкладна медична допомога для дорослих і дітей

Швидка та невідкладна медична допомога для дорослих і дітейЧи є альтернатива державній швидкій допомозі?

«Айболит»! Сьогодні це найавторитетніша приватна швидка допомога в Україні.
На нашому рахунку тисячі врятованих життів і вірних діагнозів.
Наш телефон ніколи не буває зайнятий!
Компанія «Айболит» має сучасний диспетчерський центр, що дозволяє приймати кілька дзвінків одночасно. Ваш дзвінок не залишиться без відповіді!

Вам відповість досвідчений диспетчер, здатний миттєво оцінити ситуацію і прийняти єдине правильне рішення. Професійна підготовка наших диспетчерів допомагає визначити причину Вашого поганого самопочуття. Диспетчер миттєво направляє до хворого спеціалізовану бригаду швидкої допомоги.

Всі лікарі приватної швидкої допомоги «Айболит» володіють багаторічним досвідом роботи. Професійно і доброзичливо нададуть кваліфіковану невідкладну мед. допомогу, дадуть рекомендації і призначать подальше лікування.

У разі необхідності, ми організуємо госпіталізацію у спеціалізовані стаціонари Дніпра та інших міст України.Швидка медична допомога для дорослих і дітей

Машини приватної швидкої допомоги «Айболит», оснащені сучасним медичним та навігаційним обладнанням, дозволяють у найкоротші терміни прибути до хворого. Пробки нам не страшні, ми завжди приїдемо вчасно!

Важливу роль в цьому відіграє професіоналізм наших водіїв. Всі вони мають багаторічний досвід екстремального водіння, відмінно орієнтуючись в Дніпрі, вибирають оптимальний маршрут слідування. Їх досвід незамінний і при тривалих транспортуваннях хворих. Важливим етапом надання швидкої допомоги є транспортування хворих, їх перевезення для подальшого спостереження та лікування.

Багато в чому завдяки комерційному фінансуванню, для надання невідкладної медичної допомоги населенню використовуються сучасні машини, добре укомплектовані спеціальним медичним обладнанням. Бригади платної швидкої допомоги мають у своєму арсеналі достатньо великий спектр лікувальних препаратів, які дозволяють максимально ефективно надавати медичні послуги пацієнтам.

Спектр послуг приватної швидкої допомоги «Айболит» охоплює не тільки область екстремальної допомоги, ми часто забезпечуємо чергування швидкої допомоги на різних заходах.

Також викликати платну швидку допомогу Ви можете при наступних станах:

— підвищена температура
— до хворих, які перебувають під наглядом дільничного лікаря з приводу хронічних захворювань, стан яких не — вимагає надання екстреної медичної допомоги;
— до осіб для зняття алкогольного, наркотичного та токсичного абстинентного синдрому.

Невідкладна медична допомога для дорослих і дітей
Диспетчер (цілодобово)
ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
ТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ!