Контакт-центр цілодобово

Що робити при алкогольному отруєнні?

Листопад, 12, 2012

Отруєння – хворобливий стан, розлад життєдіяльності організму у зв’язку з попаданням в людський організм отрут.

Коли і чому алкоголь, потрапляючи в організм людини стає отрутою? Це можливо, коли кількість випитого перевищує допустиму норму. Коли у пацієнта не зовсім здорова печінка і надійшовший у кров етиловий спирт не встигаться переробитися в нешкідливий для організму вуглекислий газ і воду, в крові залишається проміжна речовина цієї реакції – ацетальдегід. Це більш токсична речовина, ніж спирт. Отруйну дію на організм надають і токсичні хімічні речовини, що містяться в алкогольних напоях (сивушні олії, органічні кислоти, альдегіди …)

Що робити при алкогольному отруєнні? Так як пригнічується робота практично всіх життєво важливих органів – серця, мозку і т.д., необхідна термінова дезінтоксикаційна терапія. І чим раніше вона буде проведена, тим швидше скорочуються терміни відновлення організму. Слід пам’ятати, що спроби самостійного лікування чреваті серйозними ускладненнями. Слід терміново звернутися за медичною допомогою. І як знахідка в таких випадках – допомога висококваліфікованих лікарів, фельдшерів приватної швидкої медичної допомоги «Айболіт», яка цілодобово надає якісні медичні послуги на рівні високих європейських стандартів і якості, в тому числі і проведення дезінтоксикаційної терапії вдома.

І виникає питання: «Що робити при алкогольному отруєнні?». До приїзду медичних працівників швидкої допомоги слід простежити, щоб хворий знаходився в зручній позі, на боці, в теплі; стежити за тим, щоб язик і блювотні маси не заважали диханню. Якщо отруївшийся втрачає свідомість, необхідно дати понюхати нашатирний спирт, ним же змастити скроні і чекати приїзду лікарів швидкої допомоги.