Санітарний транспорт для лежачих хворих


Медична компанія «Айболит» надає санітарний транспорт для лежачих хворих (Дніпропетровськ, Черкаси, Київ, Буковель, Крим) з метою перевезення із стаціонару в стаціонар, додому або інше місце проживання. Транспортування проводиться по місту (Дніпропетровськ, Черкаси), області, Україні і за кордон. Комфортабельні автомобілі швидкої допомоги класу А (реанімобілі) оснащені функціональними ношами, засобами санітарної гігієни, постільною білизною.

Для надання необхідної медичної допомоги в дорозі є необхідний набір медичної апаратури і медикаментів. За показниками пацієнта супроводжує спеціалізована реанімаційна бригада, загальнопрофільна лікарська бригада або фельдшерська бригада. Санітарний транспорт для лежачих хворих (Дніпропетровськ, Черкаси, Київ, Буковель, Крим) має всі стандарти для того, щоб перевезти (транспортувати) лежачого хворого, зводячи незручності, які можуть бути при транспортуванні, до мінімуму.

 

 

Ключові слова:
санітарний транспорт, санітарний транспорт Черкаси, санітарний транспорт Дніпропетровськ, санітарний транспорт Київ, санітарний транспорт Буковель, санітарний транспорт Крим, санітарний транспорт для лежачих хворих, санітарний транспорт для лежачих хворих Черкаси, санітарний транспорт для лежачих хворих Дніпропетровськ, санітарний транспорт для лежачих хворих Київ, санітарний транспорт для лежачих хворих Буковель, санітарний транспорт для лежачих хворих Крим