Санітарне і медичне перевезення (транспортування)


Санітарне і медичне перевезення (транспортування) (Дніпропетровськ, Черкаси, Київ, Буковель, Крим) — перевезення лежачих хворих, людей з порушенням роботи опорно-рухового апарату в лікарню, поліклініку. Транспортування по місту та міжміське транспортування здійснюється на спеціально обладнаних автомобілях у супроводі лікаря швидкої допомоги та фельдшера.

Санітарне і медичне перевезення (транспортування) (Дніпропетровськ, Черкаси, Київ, Буковель, Крим) — перевезення хворих спеціально обладнаним медичним автомобілем або реанімобілем у супроводі лікарської бригади і повним комплексом лікувальних і реанімаційних (за необхідності) заходів у дорозі. Санітарне і медичне перевезення (транспортування) (Дніпропетровськ, Черкаси, Київ, Буковель, Крим) здійснюється медичною компанією «Айболит» як по місту, так і по Україні та за кордон.

 

 

Ключові слова:
санітарне і медичне перевезення (транспортування), санітарне і медичне перевезення (транспортування) недорого, санітарне і медичне перевезення (транспортування) Черкаси, санітарне і медичне перевезення (транспортування) Дніпропетровськ, санітарне і медичне перевезення (транспортування) Київ, санітарне і медичне перевезення (транспортування) Буковель, санітарне і медичне перевезення (транспортування) Крим