Контакт-центр цілодобово

Реанімобіль

Ноябрь, 4, 2011

Реанімобіль — спеціалізована машина швидкої допомоги, обладнана всім необхідним обладнанням для перевезення хворого в стаціонар. Він також використовується при необхідності перевезти хворого з одного стаціонару в інший і при екстреної госпіталізації.

Компанія «Айболит» здійснює перевезення хворих реанімобілями на базі мікроавтобусів Ford Е350, Mersedes-Benz, Fiat, Chevrolet.

Перевезення реанімобілем використовується при екстренії евакуації постраждалих з місця автомобільної аварії, авіакатастроф, а також у випадку інших екстрених випадків.

На відміну від звичайних машин швидкої допомоги, реанімобіль оснащений усіма необхідними препаратами і сучасним обладнанням, завдяки чому бригада швидкої допомоги може проводити інтенсивний курс терапії.

На відміну від старих машин швидкої допомоги, у нового покоління автомобілів піднятий дах. Це дозволяє лікарю надавати допомогу пацієнту стоячи.

Крім того, база сучасного реанімобіля коротше, що дозволяє йому бути більш маневреним, не розгойдуватися на швидкості, а турбований мотор дозволяє швидко рухатися в потоці і також підвищує маневреність. Принциповою відмінністю є і те, що він може перевозити одночасно двох постраждалих.

Реанімобіль для перевезення хворого потрібно у всіх випадках його важкого стану, який може бути зумовлений ​​травмою після дорожньо-транспортної пригоди (ДТП), захворювання (інсульт, інфаркт міокарда) та в інших випадках. Замовлення реанімобіля зазвичай робиться з метою перевезення тяжкохворого в спеціалізовану лікарню або клініку.

Для виклику реанімобіля необхідно чітко знати діагноз і стан хворого, а також бажано мати контакти лікуючого лікаря. Це необхідно для правильної підготовки реанімобіля до перевезення тяжкохворого.