Контакт-центр цілодобово

Послуги платної швидкої та невідкладної медичної допомоги для дорослих та дітей

Липень, 24, 2012 Послуги платної швидкої та невідкладної медичної допомоги для дорослих та дітей

Швидка медична допомога – спеціальна служба в системі позалікарняної медичної допомоги населенню, надає екстрену допомогу, а при необхідності і транспортування хворих та постраждалих до лікувальних установ, в клініки, санаторії.

Послуги платної швидкої та невідкладної медичної допомоги для дорослих та дітей надає приватна швидка медична допомога «Айболит». Наші переваги: автопарк сучасних реанімобілів і машин швидкої допомоги імпортного виробництва доставить лікарську бригаду в будь-яке місце в найкоротші терміни, широкий асортимент сертифікованих медикаментів останнього покоління і медична апаратура, якої просто немає у державної швидкої допомоги, дозволяють надати невідкладну допомогу хворому з будь-яким навіть найважчим діагнозом.

Послуги платної швидкої та невідкладної медичної допомоги для дорослих та дітей складаються також в медичному транспортуванні хворого в будь-яке місце і в будь-який час, зручний для Вас. Ми працюємо цілодобово. Перевезення здійснюються по всіх містах, селищах міського типу і селах України, а також в близьке і далеке зарубіжжя. Звертайтеся до нас за телефоном 903 (короткий номер з мобільного для всіх операторів Україна). Раді Вам допомогти! Не хворійте!