Контакт-центр цілодобово

Планове перевезення хворого

Февраль, 19, 2013

Перевезення хворого — це невід’ємний етап лікування, адже не завжди в одному медичному закладі можна пройти всі необхідні процедури або реабілітацію. Доводиться їздити з однієї поліклініки в іншу, іноді навіть в інші міста, для того, щоб забезпечити повноцінне лікування і хороший результат.

Види перевезень

Розрізняють два види перевезень:

• планове перевезення хворого;

• екстрене перевезення хворого.

Яке буде перевезення, залежить від стану людини і діагнозу, який йому ставлять лікарі.

Планова перевезення:

• перевезення людини в медичний заклад для проведення обстеження та аналізів;

• візити до родичів, друзів або транспортування додому зі стаціонару і навпаки;

• доставка на залізничний вокзал або аеропорт (до трапу літака або на злітну смугу).

Для здійснення таких перевезень бригада медичних працівників оснащена всіма необхідними медикаментами, а реанімобілі укомплектовані за всіма правилами і мають сучасне обладнання.

Екстрене перевезення здійснюється в тих випадках, коли здоров’ю і життю людини загрожує небезпека. Дії щодо зняття первинних симптомів виконуються швидко і негайно. Як правило, таких хворих доставляють до стаціонару або спеціалізованих лікувальних відділеннь.

Правила перевезення

Яке б не було транспортування, слід дотримуватися обережності і правил безпеки, це допоможе запобігти нанесенню додаткових травм потерпілому. Спеціалізована служба «Айболит» надійно і в зазначені терміни доставить хвору людину у вказане місце, при цьому можете бути спокійні, адже наші спеціалісти мають чималий досвід роботи в даних ситуаціях і умовах, вони швидко зорієнтуються в будь-яких екстрених ситуаціях і нададуть допомогу.

Душевний стан хворого відіграє немаловажну функцію при перевезенні, родичі та близькі люди повинні провести з ним бесіду, обумовити всілякі страхи, побажання, щоб людина відчувала себе захищено, пояснити всю необхідність даного процесу.

За кілька годин до планового перевезення хворого краще не годувати, повний шлунок викликає дискомфорт, неприємні відчуття, а іноді й блювоту, тому, щоб уникнути ексцесів, слід прислухатися до рекомендацій лікарів і диспетчерів, які Вам будуть дані при виклику машини. Також очистити потерпілому сечовий міхур і шлунок, при необхідності надіти памерс.

Ми прислухаємося до всіх Ваших побажань, але в той же час не відступаємо від правил і норм, адже навіть найменша невідповідність їм може спричинити за собою серйозні наслідки.