Контакт-центр цілодобово

Перевезти (транспортувати) інсультного хворого

Март, 30, 2012

Інсульт — це гостре порушення кровообігу мозку з подальшою загибеллю його ділянки. Найчастіше інсульт розвивається через закупорку артерії, що постачає головний мозок, або мозкового крововиливу на тлі гіпертонічної хвороби, серцевої недостатності та часто призводить до інвалідизації — 25-30%, що перенесли інсульт, до загибелі протягом найближчого місяця після інсульту — 30% , а до кінця року — від 45 до 48%.

Розпізнати симптоми інсульту НЕ спеціалісту досить важко.

Відсутність обізнаності часто призводить до непоправної трагедії.

Постраждалий від інсульту може отримати серйозні порушення роботи мозку, в разі якщо людям, які знаходяться поблизу, не вдалося вчасно розпізнати ознаки інсульту.

Запам’ятайте, будь ласка, три основні кроки в розпізнаванні симптомів інсульту, так звані «ПЗП»: посміхнутися; заговорити; підняти руки.

Щоб уникнути цих страшних відсотків, в першу чергу необхідно перевезти (транспортувати) інсультного хворого (Дніпропетровськ, Черкаси, Київ, Буковель, Крим) до спеціалізованого (неврологічного) відділення.

Від того, наскільки швидко Ви виконаєте цей етап лікування, залежить сприятливий прогноз на відновлення організму.
Тепер треба перевезти (транспортувати) інсультного хворого (Дніпропетровськ, Черкаси, Київ, Буковель, Крим) в лікувальний заклад. Робити це необхідно швидко (важливі перші хвилини, години) і правильно.

Виклик машини швидкої допомоги (реанімобіля) «Айболит» дозволить вирішити цю проблему. Всі автомобілі укомлектовані за останнім словом техніки. Наші спеціалісти на місці нададуть першу необхідну допомогу на догоспітальному етапі, оцінять тяжкість стану пацієнта і допоможуть перевезти в профільне відділення.