Контакт-центр цілодобово

Перевезти (транспортувати) хворого з переломом шийки стегна

Березень, 28, 2012

Медична компанія «Айболит» завжди готова надати допомогу при травмах різної тяжкості. Однією з найбільш серйозних травм можна назвати перелом шийки стегна – тяжке ушкодження, яке може мати самі небажані наслідки, аж до інвалідності, якщо на етапі догоспітальної допомоги були допущені необережні дії. Тому перевезти (транспортувати) хворого з переломом шийки стегна можна тільки за допомогою професіоналів з нашої компанії.

Симптоми перелому шийки стегна

Молодий організм не схильний до переломів шийки стегна. Виняток – нещасні випадки, падіння з величезної висоти. Найбільше цій травмі схильні літні люди, страждаючі остеопорозом. При цьому, більший відсоток постраждалих складають жінки. Літній людині щоб зламати шийку стегна часто досить посковзнутися і впасти з висоти свого зросту.

Після падіння або удару про перелом шийки стегна можуть говорити такі ознаки:

• сильний біль в ділянці кульшового суглоба, іноді віддає в гомілку;

• больові відчуття в паху;

• синдром прилипленої п’яти (не можливість підняти стопу зламаної ноги);

• не можливість стати на ногу і рухати нею.

Тому перші ж підозри повинні спричинити за собою виклик швидкої медичної допомоги. Досвідчені спеціалісти медичної компанії «Айболит» зможуть надати належну допомогу потерпілого, правильно перемістити його і транспортувати хворого з переломом шийки стегна в медичний заклад.

Перша допомога та транспортування при переломі шийки стегна

Підтвердити або спростувати перелом і говорити про лікування можна тільки після рентгенівського знімка. А поки ж ніяких зайвих і різких рухів постраждалого бути не повинно. У перші хвилини після перелому йому необхідна правильна іммобілізація стегна. Для цього лікарі компанії «Айболит» використовують найсучасніші та ефективні іммобілізаційні засоби, які допомагають одночасно і фіксувати роздроблену кістку, витягати кінцівку:

• шина Дитерихса;

• шини Крамера;

• вакуумний матрац і ноші;

• пневматична підвіска.

Щоб не допустити зміщення уламків, наші медики практикують єдиноразове переміщення потерпілого з місця події на ноші, звідки хворий може потрапити вже на лікарняне ліжко. Адже саме зайві рухи, суєта часто ускладнюють процес лікування подібних травм.

У разі необхідності, «Айболит» може так само перевезти (транспортувати) хворого з переломом шийки стегна з лікарні додому, коли той пройде повний курс лікування і буде відправлений на амбулаторну реабілітацію.