Контакт-центр цілодобово

Перевезти реанімаційного хворого

Липень, 25, 2012 Перевезти реанімаційного хворого

Відділення реанімації та інтенсивної терапії є одним з найвідповідальніших постів у боротьбі за життя і здоров’я реанімаційного хворого.

Необхідність перевезти реанімаційного хворого виникає, коли близька Вам людина отримала важку травму або захворів важким захворюванням – у всіх випадках, коли потрібна екстрена медична допомога, транспортування хворого реанімобілем стає єдиним шансом як на успішне одужання, так і на збереження життя.

Якщо важке захворювання або виникнений нещасний випадок настільки складний, що пацієнт не може самостійно дістатися до спеціалізованого медичного центру, тільки перевезення реанімобілем в супроводі досвідчених лікарів може гарантувати йому безпечну дорогу до профільного відділення медичного закладу.

Транспортувати реанімаційного хворого швидко і безпечно

Транспортування реанімаційних хворих у жодному разі не повинно проводиться самостійно. Швидка медична допомога «Айболит» має ліцензію Міністерства Охорони Здоров’я України. У медичній компанії “Айболит” в наявності є реанімобілі імпорного виробництва (Ford, Mercedes, Fiat, Volkswagen, Chevrolet), оснащені найсучаснішим реанімаційним обладнанням.

Таким чином, щоб успішно перевезти реанімаційного хворого на великі відстані необхідні наступні складові:

  • реанімобіль, оснащений всім необхідним;
  • кваліфікований медперсонал і водій

Перевезення реанімаційних хворих швидко і безпечно по Україніта за кордон Вам допоможе приватна швидка медична допомога «Айболит». Телефонуйте до нас по телефону 903 (з мобільного для всіх операторів Україна).