Контакт-центр цілодобово

Перевезти реанімаційного хворого

Липень, 25, 2012 Перевезти реанімаційного хворого

Необхідність перевезти реанімаційного хворого виникає, коли близька Вам людина отримала важку травму або захворів важким захворюванням – у всіх випадках, коли потрібна екстрена медична допомога, транспортування хворого реанімобілем стає єдиним шансом як на успішне одужання, так і на збереження життя.

Якщо важке захворювання або виникнений нещасний випадок настільки складний, що пацієнт не може самостійно дістатися до спеціалізованого медичного центру, тільки перевезення реанімобілем в супроводі досвідчених лікарів може гарантувати йому безпечну дорогу до профільного відділення медичного закладу.

Перевезення реанімаційного хворого (хворого з реанімації) у жодному разі не повинно проводиться самостійно. Швидка медична допомога «Айболит» має ліцензію Міністерства Охорони Здоров’я України. У медичній компанії “Айболит” в наявності є реанімобілі імпорного виробництва (Ford, Mercedes, Fiat, Volkswagen, Chevrolet), оснащені найсучаснішим реанімаційним обладнанням. Перевезти реанімаційного хворого швидко і безпечно по Україні та за кордон Вам допоможе приватна швидка медична допомога «Айболит». Телефонуйте до нас по телефону 903 (з мобільного для всіх операторів Україна).