Контакт-центр цілодобово

Транспортувати хворого після інсульту

Березень, 29, 2013 Перевезти лежачого хворого після інсульту

Інсульт – це одне з найнебезпечніших захворювань, це порушення мозкового кровообігу, що тягне за собою ряд непоправних наслідків, таких як загибель мозкової тканини, порушення кровообігу, при якому в мозок не надходить необхідна кількість речовин, що стимулюють його діяльність.

Найпоширеніші причини інсульту:

  • тромбом (закупорка згустком крові);
  • церебральний тромбоз;
  • атеросклероз;
  • крововилив у мозок.

Кваліфікована допомога

Лікування інсульту це тривалий процес, що вимагає сил і терпіння, після якого обов’язково необхідна реабілітація. На жаль, не всі медичні установи можуть надати повний курс лікування або ж реабілітацію на належному рівні, тому часто потрібна послуга перевезти лежачого хворого після інсульту. Таку послугу можуть надати лише професійні спеціалісти, що мають досвід роботи в даній галузі. У реабілітаційний період після інсульту людина повинна перебувати під ретельним контролем медичних працівників: логопедія, відновлення моторних і мовних навичок, помірні фізичні навантаження.

Послугу «перевезти хворого після інсульту» надає компанія «Айболит», це найвища матеріально-технічна база в Україні і якісне обслуговування на європейському рівні. З вами працюють кваліфіковані спеціалісти, бригада медичних працівників комплектується індивідуально для кожного виклику, в залежності від стану здоров’я пацієнта і поставленого йому діагнозу, як правило, це лікар і два санітари, але можуть бути зміни. Перевезення здійснюються на сучасних реанімобілях, оснащених всією необхідною технікою і медичними препаратами, які дають можливість підтримувати життєво важливі функції організму.

Перевезти лежачого хворого самостійно не радиться, оскільки під час некваліфікованого транспортування пацієнт може отримати додаткові травми, які надалі позначаються на його здоров’ї і самопочутті.

Симптоми інсульту

  • невластиві раніше утруднення або порушення мови;
  • різке зниження зору;
  • гострі головні болі без будь-яких явних на те причин;
  • поява слабкості, оніміння кінцівок або параліч м’язів, зазвичай лише однієї сторони тіла;
  • запаморочення, різке порушення ходи і координації рухів.

Якщо ви стала жертвою таких симптомів, підозрюєте у себе або у своїх близьких інсульт, негайно зверніться до лікаря, в таких випадках на рахунку кожна хвилина.