Контакт-центр цілодобово

Перевезти лежачого хворого машиною швидкої допомоги Дніпро, Київ

Липень, 9, 2012 Перевезти лежачого хворого машиною швидкої допомоги Дніпро, Київ

Якщо у Вас виникла необхідність перевезти лежачого хворого машиною швидкої допомоги Дніпро, Київ в спеціалізований медичний центр, додому із стаціонару і навпаки, в аеропорт, або на залізничний вокзал, зверніться в швидку медичну допомогу «Айболит» і ми Вам допоможемо. Ми забезпечені різними засобами перенесення в залежності від захворювання (м’які носилки, іммобілізаційний матрац, крісло-ноші) і достатньою кількістю персоналу безпосередньо для перенесення.

Машини швидкої допомоги та реанімобілі медичної компанії «Айболит» обладнані всією необхідною технікою і забезпечені всіма потрібними лікарськими препаратами для термінового перевезення хворих та надання медичної допомоги в процесі транспортування (перевезення). Сучасна апаратура і бригада кваліфікованих лікарів дозволяють нам перевезти лежачого хворого машиною швидкої допомоги Дніпро, Київ з різними діагнозами на будь-яку відстань.

На наданні швидкої допомоги і перевезенні хворих не можна економити, тому платні послуги швидкої медичної допомоги «Айболит» – це гарантія надання якісної та своєчасної медичної допомоги. На українському ринку перевезення хворих ми є однією з кращих компаній, так як в найкоротші терміни готові надати кваліфіковані медичні послуги та здійснити госпіталізацію в будь-якій ситуації, в будь-яку точку світу.