Контакт-центр цілодобово

Перевезти інваліда в аеропорт Дніпро, Бориспіль, Львів

Июль, 5, 2012 Перевезти інваліда в аеропорт Дніпро, Бориспіль, Львів

Комерційна швидка медична допомога «Айболит» — це висококваліфікована компанія, що спеціалізується на транспортуванні (перевезенні) хворих. Висококласні бригади спеціалістів нададуть весь спектр медичних послуг на найвищому рівні.

Перевезти інваліда в аеропорт (Дніпро, Бориспіль, Львів, Івано-Франківськ, Сімферополь, Одеса, Ужгород, Чернівці, Харків, Донецьк, Луганськ) можна, звернувшись в медичну компанію «Айболит». Протягом найближчого часу до Вас прибуде бригада висококваліфікованих медичних працівників, які мають необхідне обладнання для перенесення інваліда від ліжка до автомобіля швидкої допомоги.

У процесі перевезення за інвалідом буде здійснюватися безперервне візуальне і апаратне спостереження (кардіомонітор, пульсоксиметр, вимірювання артеріального тиску).

Платна швидка допомога «Айболит» професійно надасть послугу перевезення хворих: наші лікарі стабілізують стан хворого перед перевезенням, нададуть необхідну медичну допомогу, організують дбайливе перенесення пацієнта в машину, стежитимуть за станом хворого під час перевезення (транспортування). Послуги надаються лікарями-спеціалістами з хорошою клінічної практикою на машинах швидкої допомоги зарубіжного виробництва. Для перевезення важкохворих надається реанімобіль. Перевезти інваліда в аеропорт (Дніпро, Бориспіль, Львів, Івано-Франківськ, Сімферополь, Одеса, Ужгород, Чернівці, Харків, Донецьк, Луганськ) легко і безпечно, довірившись професіоналам в цій справі, а саме спеціалістам медичної компанії «Айболит».

Серед наших послуг — перевезення хворих до лікарні, на процедуру або обстеження, на вокзал, в аеропорт або просто до інших родичів хворого. Якщо виникла необхідність перевезення хворого в аеропорт, звертайтеся до нас за одним із цілодобових номерів телефонів і ми допоможемо Вам. Не хворійте!