Контакт-центр цілодобово

Перевезти хворого зі стаціонару Дніпро, Київ, Одеса, Львів

Июль, 5, 2012 Перевезти хворого зі стаціонару Дніпро, Київ, Одеса, Львів

Медична компанія «Айболит» допоможе перевезти хворого зі стаціонару додому Дніпро, Київ, Одеса, Львів, по місту, в інший стаціонар по Дніпропетровську, області, а також по всій Україні і за кордон. Перевезення хворих здійснюються від ліжка до ліжка.

Медичне транспортування (перевезення) необхідне, якщо хворому з важкою патологією призначено суворий постільний режим, якщо є порушення з боку опорно-рухового апарату або ж у хворого порушена свідомість. У будь-який час дня і ночі, якщо Вам необхідно перевезти (транспортувати) хворого — телефонуйте за одним із цілодобових номерів телефонів.

Вам завжди допоможе приватна швидка медична допомога «Айболит», якщо виникає необхідність перевезти хворого зі стаціонару Дніпро, Київ, Одеса, Львів на обстеження і назад, перевезти хворого в лікарні міста та інші установи, необхідність перевезти лежачого хворого до родичів, перевезти хворого на діагностику, перевезення хворого на амбулаторне лікування в інше місто або країну. Може виникнути необхідність у перевезенні хворого на вокзал, в аеропорт (до трапу літака, на злітну смугу), на дачу і т.п.

Оцінка ризику перевезення хворого здійснюється лікарем швидкої допомоги, а не лікарем стаціонару або поліклініки. Для перевезення таких хворих і постраждалих необхідно викликати реанімобіль, оснащений достатньою кількістю обладнання та спеціалізованою реанімаційною бригадою для підтримки життєво важливих функцій організму, чим в повному обсязі забезпечена платна швидка медична допомога для дорослих та дітей «Айболит».