Перевезти хворого з травмою хребта з Криму


Перевезти хворого з травмою хребта з Криму повинні лікарські бригади, які мають великий досвід у проведенні такого роду медичних перевезень. Саме такими лікарськими бригадами і укомплектована платна швидка і невідкладна медична допомога для дорослих та дітей «Айболит». Щоб перевезти хворого з травмою хребта з Криму потрібно забезпечити повну нерухомість хворого. При транспортуванні (перевезенні) для іммобілізації при переломах поперекового та грудного хребців використовують вакуумний матрац, який при відкачці повітря формує жорстке ложе і тим самим фіксує хворого, повторюючи рельєф його тіла.

Перевезти хворого з травмою хребта з КримуПеревезення хворого з травмою хребта здійснюється на реанімобілях Ford, Fiat, Chevrolet, Volkswagen, Mercedes, де є вся необхідна медична апаратура, вакуумні матраци, іммобілізаційний шини, медикаментозне забезпечення. Лікарська бригада у складі лікаря-реаніматолога та фельдшера зроблять все можливе і неможливе, щоб транспортування хворого з травмою хребта по Україні, а також за кордон пройшло без ускладнення для здоров’я потерпілого і в найбільш комфортних умовах. Звертайтеся до нас при необхідності за коротким номером 903 з мобільного телефону (для всіх операторів Україна) або ж по Skype — aybolit2005.

Ключові слова: перевезти хворого з травмою хребта, перевезти хворого з травмою хребта з Криму, перевезення хворого з травмою хребта, перевезення хворого з травмою хребта з Криму, транспортувати хворого з травмою хребта, транспортування хворого з травмою хребта, транспортувати хворого з травмою хребта з Криму , транспортування хворого з травмою хребта з Криму