Контакт-центр цілодобово

Перевезти хворого з лікарні в лікарню Дніпро

Июль, 2, 2012 Перевезти хворого з лікарні в лікарню Дніпро

Часто для продовження лікування хворого з одного лікувального закладу перевозять в інше або ж в спеціалізовану клініку, або в лікарню за місцем проживання.

Перевезти хворого з лікарні в лікарню Дніпро може здійснити для Вас приватна швидка медична допомога для дорослих та дітей «Айболит». Медичне перевезення (транспортування) проводиться оснащеним реанімобілем в супроводі кваліфікованих медичних працівників — лікаря-реаніматолога та фельдшера вищої категорії. В дорозі проводяться всі необхідні лікувальні заходи, щоб перевезти хворого з лікарні в лікарню Дніпро можна було без ускладнень для стану здоров’я хворого.

Ми можемо перевезти хворого з будь-якої лікарні України (Вінниця, Луцьк, Дніпро, Донецьк, Житомир, Ужгород, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький, Сімферополь, Ялта, Феодосія, Саки, Бахчисарай, Судак, Джанкой, Алупка, Алушта, Лівадія , Севастополь, Інкерман, Роздольне, Білогір’я, Луганськ, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці) та зарубіжжя в будь-яку іншу лікарню (Брест, Гродно, Мінськ, Гомель, Вітебськ, Могильов, Москва, Казань, Астрахань, Курськ, Самара, Тверь, Іркутськ, Калінінград, Смоленськ, Челябінськ, Єкатеринбург, Таганрог, Санкт-Петербург, Владивосток, Ростов-на-Дону, Воронеж, Саратов, Красноград, Нижній Новгород, Омськ, Уфа, Волгоград, Новосибірськ, Перм, Хабаровськ, Барнаул).