Контакт-центр цілодобово

Перевезти хворого з астмою

Июль, 19, 2012

Астма — раптово наступаючі напади задухи, зазвичай припиняються самостійно або в результаті застосування тих чи інших лікувальних заходів. Тривалість і тяжкість нападів різні. Розрізняють бронхіальну астму і серцеву астму.

Перевезти хворого з астмою в стаціонар, на обстеження, додому, на дачу, в санаторій, в аеропорт, залізничний вокзал Вам допоможе швидка медична допомога «Айболит». У нас працюють висококласні, досвідчені лікарі, які будуть супроводжувати хворого в процесі транспортування і нададуть, при необхідності, весь комплекс протиастматичних заходів медичними препаратами останнього покоління. У нас є все необхідне обладнання для транспортування хворого на астму (дефібрилятор, кардіомонітор, апарат ШВЛ з необхідним запасом кисню, шприцевий насос, інфузомат та інше). Наші реанімобілі обладнані кріслом-ношами, які ідеально підходять для перевезення хворих на астму, тому що, з таким діагнозом протипоказане транспортування лежачи. Ми працюємо цілодобово. Транспортування здійснюємо по Україні та за кордон без будь-яких обмежень по відстані.

Перевезти хворого з астмою з нами легко і безпечно. Звертайтеся до нас за коротким номером 903 (з мобільного для всіх операторів Україна) і ми допоможемо Вам впоратися навіть в самій екстреній ситуації.