Контакт-центр цілодобово

Перевезти хворого в іншу країну

Липень, 3, 2012 Перевезти хворого в іншу країну

У деяких ситуаціях потрібно перевезти хворого в іншу країну (Ірландія, Великобританія, Португалія, Іспанія, Андорра, Франція, Монако, Швейцарія, Італія, Люксембург, Бельгія, Нідерланди, Німеччина, Данія, Австрія, Словенія, Хорватія, Боснія і Герцеговина, Сербія і Чорногорія, Албанія, Македонія, Греція, Болгарія, Туреччина, Румунія, Угорщина, Словаччина, Чехія, Польща, Молдова, Росія, Білорусь, Литва, Латвія, Естонія, Азербайджан, Вірменія, Грузія, Казахстан, Киргизія, Таджикистан, Туркменія, Узбекистан) . Деякі люди хочуть, щоб їх родича оглянув конкретний лікар, що має тривалу практику і широку популярність в даній галузі медицини. Це найчастіше буває в складних випадках, коли захворювання довго не піддається лікуванню, може мати непередбачені наслідки. Перевезти хворого по Україні та за кордон не так просто, адже потрібно забезпечити всі умови для безпечного перевезення і зробити це якомога швидше.

У медицині одним з ключових факторів є не що інше, як час. Від нього часто залежить, наскільки ефективним буде весь лікувальний процес. Вчасно вжиті заходи можуть пом’якшити перебіг хвороби і сприятливо вплинути на її результат. Для автомобілів швидкої допомоги існують особливі правила дорожнього руху, тому перевезти хворого в іншу країну за допомогою медичної компанії «Айболит» можна значно швидше і безпечніше.

Перевезення хворих на літаку часто дозволяє зберегти життя людині. Бережне та швидке транспортування ефективно впливає на сприятливий результат лікування. Перевезення хворого або потерпілого літаком вибирають у випадку, коли її життя і здоров’я залежать від того, наскільки швидко можна почати лікування. Коли важлива кожна хвилина, а зволікання може принести непоправну шкоду, то саме літак може стати єдиним виходом.

Медична компанія «Айболит» надає послуги санітарної авіації 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Ми завжди готові перевезти (транспортувати) хворого як на автомобілі швидкої медичної допомоги (реанімобілі), так і скориставшись санітарним авіаційним транспортом.