Контакт-центр цілодобово

Перевезти хворого після інсульту

Липень, 9, 2012

Коли виникає необхідність перевезти хворого після інсульту, слід враховувати, що перевезення хворого з гострим інсультом саме по собі є небезпечним. З цієї причини до нього пред’являється ряд вимог. Професійний підхід до первинної стабілізації пацієнта на етапі його підготовки до перевезення дозволяє уникати ускладнень на шляху прямування. Для хворих, які перебувають на штучній вентиляції легень у нас є необхідне обладнання, щоб в процесі транспортування хворий був стабільний.

Успіх лікування хворих з інсультом безпосередньо залежить від своєчасності госпіталізації у профільне відділення лікувального закладу. Замовляючи послугу транспортування хворого у нас, ви отримуєте в обумовлений час автомобіль швидкої медичної допомоги або реанімобіль, який відповідає всім медичним стандартам, медичних працівників, які перенесуть хворого, дотримуючи всі запобіжні заходи.

Перш, ніж Перевезти хворого після інсульту, вона повинна бути оглянута лікарем, а при необхідності повинна бути надана необхідна швидка допомога для стабілізації його стану, зменшення хворобливих відчуттів та інші процедури. В салоні машини швидкої допомоги хворому буде надано зручне положення, забезпечений нормальний температурний режим та вентиляція.