Контакт-центр цілодобово

Перевезти хворого недорого

Октябрь, 24, 2012

Приватна швидка медична допомога «Айболит» — компанія, яка надає послуги з перевезення хворих. Наше основне завдання — якісно і недорого надати Вам необхідну допомогу.

Кожен з нас не застрахований від проблем зі здоров’ям. Багато хто з нас зіштовхуються з проблемою виклику швидкої допомоги додому. Наша медична бригада швидкої допомоги, яка найбільш наближено знаходиться до місця виклику, організує перевезення хворого з будь-якої точки України та країн ближнього і далекого зарубіжжя. Лікарські бригади мають великий досвід і зроблять все необхідне, щоб транспортування пройшло без погіршення для стану здоров’я пацієнта і без ризику для його життя. Кожен виклик приймається за 1-2 хвилини і миттєво передається висококваліфікованій та надійній лікарській бригаді швидкої допомоги, яка моментально виїжджає на виклик. Протягом 5 — 15 хвилин з моменту прийому виклику до пацієнта приїжджає спеціалізована лікарська бригада в залежності від захворювання. Наш транспорт забезпечений всім необхідним медичним обладнанням для комфортабельного та ефективного перевезення хворого як на близькі так і на далекі відстані. Транспортування хворих реалізовується не тільки швидко, але і надійно під пильним наглядом співробітника нашої компанії.

Медична компанія «Айболит» допоможе Вам перевезти хворого недорого, при цьому дотримуючи всі обережності під час транспортування хворого у важкому стані. Ми займаємося платним перевезенням хворих дешево в інші міста та регіони нашої країни. Ми єдині, хто правильно надає спеціалізовану допомогу в максимально можливих варіантах — якісно і швидко і за доступною ціною.

За час нашого існування компанія досягла високих результатів, але на цьому не зупиняється і вдосконалюється з кожним днем. Щоб перевезти хворого недорого, звертайтеся до нас за цілодобовим коротким номером 903 (з мобільного для всіх операторів України).