Контакт-центр цілодобово

Перевезти хворого на рак

Липень, 3, 2012 Перевезти хворого на рак

Запорукою успішного позбавлення від онкологічних захворювань є своєчасна діагностика та швидка організація лікування від цієї страшної хвороби. Для онкохворих дорога дійсно кожна хвилина, оскільки захворювання може прогресувати дуже стрімко – особливо, якщо воно було виявлено на більш пізніх термінах розвитку ракового захворювання різного характеру.

Ми здійснюємо перевезення (транспортування) хворих з дотриманням усіх пересторог, правил і умов транспортування (перевезення) та медичного супроводу пацієнтів. Досвід персоналу, наявність спеціальної медичної техніки та обладнання для транспортування пацієнта – наші головні переваги, якими ми з успіхом користуємося вже більше 7 років.

У нас є все необхідне, щоб перевезти хворого на рак: парк спеціальної медичної автотехніки останнього покоління, наявність спеціального медичного обладнання в машинах швидкої допомоги, досвідчені лікарі, здатні забезпечити безпеку пацієнта в дорозі. Висококласні бригади спеціалістів швидкої допомоги «Айболит» підготують пацієнта до переїзду, простежать за станом пацієнта і нададуть лікарську допомогу в разі потреби. «Айболит» – це висококваліфікована медична компанія, яка спеціалізується на транспортуванні (перевезенні) хворих. Ми надаємо весь спектр медичних послуг на найвищому рівні.

У нашій службі Ви можете зробити замовлення на перевезення хворих по всій Україні, а також ми здійснюємо перевезення по ближньому та далекому зарубіжжю. Серед наших послуг – перевезення хворих до лікарні, на процедуру або обстеження, на вокзал, в аеропорт (на злітну смугу, до трапу літака) або просто до інших родичів хворого. Платна швидка медична допомога «Айболит» допоможе професійно перевезти хворого на рак: наші лікарі стабілізують стан хворого перед перевезенням, нададуть необхідну медичну допомогу, силами бригади організують дбайливе перенесення хворого в машину, простежать за станом хворого під час перевезення. Послуги надаються лікарями-спеціалістами з хорошою клінічної практикою на автомашинах швидкої допомоги імпортного виробництва. Для перевезення онкологічного хворого надається реанімобіль. Наш реанімобіль для перевезення хворого по онкології обладнаний всім необхідним для моніторингу та надання невідкладної медичної допомоги в дорозі.