Перевезти хворого на поїзді


Перевезти хворого на поїздіПеревезти хворого на поїзді виникає необхідність при транспортуванні на значні відстані і коли протипоказана найменша тряска пацієнта. Ми доставимо реанімобілем хворого на залізничний вокзал, перенесемо його в вагон поїзда, наші лікарі проведуть медичний супровід в процесі транспортування залізничним транспортом. У нас для цього є всі сучасні сертифіковані медикаменти та обладнання (кардіомонітор, апарат штучної вентиляції легенів, дефібрилятор, набір вакуумних шин для транспортної іммобілізації, глюкометр, пульсоксиметр, шприцевий дозатор та інше).

Перевезення хворого на поїзді здійснюється в супроводі лікарської бригади високої кваліфікації з багатим досвідом проведення подібного роду транспортувань. В будь-яку хвилину ми зможемо надати при необхідності медичну допомогу хворому і провести транспортування пацієнта без ускладнень стану його здоров’я. Ми працюємо цілодобово, без перерв і вихідних. Звертайтеся в медичну компанію «Айболит» і ми допоможемо перевезти хворого на поїзді в будь-який зручний для Вас час і місце.

Ключові слова: перевезти хворого на поїзді, перевезення хворого на поїзді, транспортування хворого на поїзді, транспортувати хворого на поїзді