Контакт-центр цілодобово

Перевезти хворого на машині швидкої допомоги

Липень, 24, 2012 Перевезти хворого на машині швидкої допомоги

Перевезення хворого на машині швидкої допомоги – спеціалізована медична послуга, яку Ви можете замовити, зателефонувавши за телефоном 903 (короткий номер з мобільного для всіх операторів України). Приватна швидка медична допомога «Айболит» здійснює медичні транспортування по території України і країнам далекого і ближнього зарубіжжя.

Екстрене перевезення хворих потрібне при гострому захворюванні або травмі для госпіталізації в клініку. Така ситуація може виникнути, наприклад, на дачі, за містом – а пацієнт бажає лікуватися за місцем проживання або в обраній клініці. Для перевезення таких хворих і постраждалих необхідно викликати реанімобіль, оснащений достатньою кількістю обладнання і в супроводі спеціалізованої реанімаційної бригади для підтримки життєво важливих функцій організму.

Наші реанімобілі і машини швидкої допомоги імпортного виробництва обладнані всією необхідною діагностичною та реанімаційної апаратурою для моніторингу стану хворого і надання невідкладної допомоги, що дозволяє надавати медичну допомогу навіть в самих екстрених ситуаціях. Наші лікарські бригади мають у своєму арсеналі всі сучасні сертифіковані медикаменти для надання медичної допомоги хворому в процесі перевезення. У наших автомобілях встановлені багатофункціональні ноші, крісло-ноші, є вакуумні шини для транспортної іммобілізації.

Перевезти людину машиною швидкої допомоги

На наданні швидкої допомоги і перевезенні хворих не можна економити, тому платні послуги швидкої медичної допомоги «Айболит» – це гарантія надання якісної та своєчасної медичної допомоги. На українському ринку перевезення хворих ми є однією з кращих компаній, так як в найкоротші терміни готові надати кваліфіковані медичні послуги та здійснити госпіталізацію в будь-якій ситуації, в будь-яку точку світу.

Перевезти хворого на машині швидкої допомоги має відбуватися тільки під наглядом лікаря, тому не варто ризикувати життям і здоров’ям близької Вам людини, довіряючи його транспортування випадковим перевізникам. Зверніться до професіоналів. Медична компанія «Айболит» знає, як допомогти Вам перевезти хворого на машині швидкої допомоги. Ми працюємо вже більше семи років на ринку платної швидкої медичної допомоги, тому за цей час набралися досвіду у проведенні подібного роду медичних перевезень (транспортувань).