Перевезти хворого із України в Росію


Перевезти хворого із України в РосіюВ Росії є багато лікувальних установ та клінік, де можна пройти курс лікування або реабілітації. Іноді виникає необхідність перевезти хворого із України в Росію чи на лікування після перенесеної травми або операції, чи то на реабілітацію в санаторій або профілакторій, чи то просто до рідних або близьких людей. Перевезення хворого в іншу країну — це тривалий процес, до якого необхідно підходити дуже серйозно і відповідально, тому не рекомендується займатися перевезенням хворого самостійно, тому як в самий відповідальний момент біля Вас не може виявитися лікаря, який надав би першу необхідну медичну допомогу, яка може допомогти хворому або навіть врятувати йому життя.

Медична компанія «Айболит» — це мережа приватної швидкої та невідкладної медичної допомоги, перевагами якої є об’ємна матеріально-технічна база, великий парк зарубіжних автомобілів швидкої допомоги та реанімобілів (Mercedes, Volkswagen, Ford, Chevrolet, Fiat), професіоналізм і злагодженість нашого колективу, який може в будь-яку хвилину прийти до Вас на допомогу.

Перевезти хворого в РосіюМедична компанія «Айболит» здійснює медичний трансфер лежачих, паралізованих, онкологічних, інфарктних, інсультних, опікових хворих на автомобілях швидкої допомоги, реанімобілях, а також медичний супровід залізничним та авіаційним транспортом. Медичне перевезення хворого може здійснюватися з усіх міст, селищ міського типу і сіл України в усі регіони Росії (Москва, Санкт-Петербург, Новосибірськ, Єкатеринбург, Нижній Новгород, Самару і т.д.) без обмежень відстані. Злагодженість лікарської бригади, яка складається з лікаря і фельдшера, допомагає провести будь-яке, навіть найскладніше реанімаційне, транспортування без ускладнень для самопочуття і стану здоров’я хворого. Так само ми надаємо послуги з транспортування хворих з Росії в Україну в усіх напрямках. Не економте на здоров’ї Ваших рідних або близьких Вам людей, не займайтеся перевезенням хворого самостійно — зверніться до професіоналів в цій справі. Ми має більш ніж семирічний досвід у транспортуванні подібного характеру і тому Ви можете довірити нам найважливіше — здоров’я.

Як перевезти хворого із України в Росію? Не думайте. Наберіть єдиний тривожний короткий номер 903 (з мобільного телефону для всіх операторів Україна). Диспетчерська служба працює цілодобово без вихідних.