Контакт-центр цілодобово

Перевезти хворого з реанімації

Липень, 24, 2012 Перевезти хворого із реанімації

Перевезти хворого із реанімації Вам допоможе приватна швидка медична допомога «Айболит». У нашому автопарку машини швидкої допомоги та реанімобілі імпортного виробництва (Volkswagen, Mercedes, Ford, Fiat, Chevrolet), оснащені сучасним обладнанням європейського стандарту, з допомогою якого наша лікарська бригада в процесі транспортування стежить за станом пацієнта і, при необхідності, надасть всю необхідну допомогу.

У нас є широкий вибір медикаментів останнього покоління, тому ми перевозимо хворих з будь-яким діагнозом і в будь-якому стані, якщо їм не протипоказане транспортування. В наших реанімобілях є багатофункціональні ноші, крісло-ноші, вакуумні шини, дефібрилятор, електровідсмоктувач, кардіомонітор, інфузомат, апарат штучної вентиляції легень з необхідним запасом кисню.

Транспортувати хворого з реанімації

Перевезення хворого із реанімації повинно проходити суто в супроводі досвідчених лікарів. Ні в якому разі не потрібно транспортувати реанімаційного хворого самостійно, щоб не нашкодити стану здоров’я пацієнта.

Необхідне перевезення хворих з реанімації по Україні чи за кордон? Вам допоможе швидка допомога «Айболіт». Ми працюємо цілодобово, без вихідних. Звертайтеся до нас за телефоном 903 (короткий номер з мобільного для всіх операторів Україна) і ми Вам допоможемо!