Контакт-центр цілодобово

Перевезти хворого із реанімації

Липень, 24, 2012 Перевезти хворого із реанімації

Перевезти хворого із реанімації Вам допоможе приватна швидка медична допомога «Айболит». У нашому автопарку машини швидкої допомоги та реанімобілі імпортного виробництва (Volkswagen, Mercedes, Ford, Fiat, Chevrolet), оснащені сучасним обладнанням європейського стандарту, з допомогою якого наша лікарська бригада в процесі транспортування стежить за станом пацієнта і, при необхідності, надасть всю необхідну допомогу .

У нас є широкий вибір медикаментів останнього покоління, тому ми перевозимо хворих з будь-яким діагнозом і в будь-якому стані, якщо їм не протипоказане транспортування. В наших реанімобілях є багатофункціональні ноші, крісло-ноші, вакуумні шини, дефібрилятор, електровідсмоктувач, кардіомонітор, інфузомат, апарат штучної вентиляції легень з необхідним запасом кисню.

Перевезення хворого із реанімації повинно проходити суто в супроводі досвідчених лікарів. Ні в якому разі не потрібно транспортувати реанімаційного хворого самостійно, щоб не нашкодити стану здоров’я пацієнта. Перевезти хворого із реанімації по Україні чи за кордон Вам допоможе швидка допомога «Айболит». Ми працюємо цілодобово, без вихідних. Звертайтеся до нас за телефоном 903 (короткий номер з мобільного для всіх операторів Україна) і ми Вам допоможемо!