Перевезти хворого із Криму в Київ


Перевезти хворого із Криму в КиївВ екстрених ситуаціях, які відбуваються під час перебування людини на відпочинку в Криму, йому можуть знадобитися послуги швидкої допомоги. Однією з найбільш затребуваних послуг кримських медичних компаній є перевезення хворого із Криму. Якщо людина приїхала на відпочинок з віддаленого міста або навіть іншої країни, то в процесі лікування у нього можуть виникнути певні труднощі. З цієї причини родичі потерпілих часто прагнуть транспортувати їх в рідне місто для подальшого лікування.

Під час відпустки багато людей ведуть себе занадто розслаблено, забуваючи про елементарні правила обережності. Вони запливають на глибину, купаються в стані алкогольного сп’яніння, купують на пляжі заварні трубочки з жирним кремом — загалом, насолоджуються відпочинком по повній програмі. Це може закінчитися харчовим отруєнням, переохолодженням або запаленням легенів. Також нерідко зустрічаються травми, отримані на відпочинку. Туристи деколи пірнають зі скель або ділянок необладнаного пляжу. Така необачність може стати причиною дуже серйозних травм, наприклад, перелому хребта, в результаті якого людина як мінімум на тривалий час залишається знерухомленим.

Як перевезти хворого до столиці?

Перевезти хворого із КримуЯкщо у вас виникне необхідність перевезти хворого в Київ, скористайтеся послугами медичної компанії «Айболит». Спеціалісти цієї компанії мають глибокий досвід в медичних перевезеннях, тому можуть транспортувати пацієнта на будь-яку потрібну відстань. У штаті працюють професійні лікарі самих різних напрямків медицини: кардіологи, нейрохірурги, травматологи, офтальмологи, гастроентерологи, отоларингологи та інші лікарі.

Транспортування хворого із Криму в Київ — це важке випробування для лежачого пацієнта. Тому для того, щоб умови перевезення були комфортними і безпечними, медична компанія «Айболит» використовує сучасні транспортні засоби, які називають реанімобілями. В автомобілях швидкої допомоги міститься все необхідне обладнання для підтримки життєво важливих процесів і проведення реанімації, зокрема:

  • кардіомонітори;
  • апарат ЕКГ, ШВЛ;
  • мішок Амбу;
  • ноші;
  • дефібрилятори і т.д.

Перевезти хворого із Криму в Київ швидко і безпечно можна тільки в супроводі лікаря на спеціально обладнаному транспортному засобі, дотримуючи всі правила медичного перевезення. Саме таке транспортування забезпечить вам медична компанія «Айболит».