Контакт-центр цілодобово

Перевезти хворого без свідомості Дніпро, Київ

Июль, 6, 2012

Комерційна швидка медична допомога «Айболит» спеціалізується на транспортуванні (перевезенні) хворих по Дніпропетровську, області, Україні та за кордон. Якщо у Вас виникла необхідність перевезти хворого без свідомості Дніпро, Київ, Донецьк- звертайтеся до нас!

Причиною втрати свідомості можуть бути численні фактори, як соматичні, так і неврологічні. Тому необхідно знати детальний анамнез. Причиною порушення свідомості можуть бути струс головного мозку, черепно-мозкова травма, забій головного мозку, субдуральна чи епідуральна гематома, внутрішньомозковий крововилив, ішемічний інсульт, інфекції (абсцес, менінгіт, енцефаліт), новоутворення, отруєння. У нашій компанії працюють високопрофесійні медичні спеціалісти, які в процесі транспортування (перевезення) хворого будуть стежити за його станом, нададуть у разі необхідності лікарську допомогу. Коли з’являється необхідність перевезти хворого без свідомості Дніпро, Київ, Донецьк необхідний моніторинг серцево-судинної, дихальної діяльності хворого. Все необхідне для цього обладнання є в наших машинах швидкої допомоги (реанімобіль).

Зателефонуйте до нас за одним із цілодобових номерів телефонів і замовте медичне транспортування (перевезення) нашим диспетчерам. Є також можливість зв’язатися з нами по Skype, логін — aybolit2005.