Контакт-центр цілодобово

Перевезти хворого

Ноябрь, 7, 2011 Перевезти хворого

Коли необхідно перевезти хворого з будинку в лікарню, з лікарні додому або для продовження лікування та проходження курсу реабілітації до іншої лікувальної установи, вивезти людини на лікування (реабілітацію) за кордон і т.п.

У комплекс послуг, котрі пропонує компанія «Айболит», крім амбулаторно-поліклінічного лікування, стаціонару вдома, служби швидкої та невідкладної медичної допомоги, входить і платне транспортування хворих.

Ми завжди готові допомогти вам перевезти хворого будь-якого віку і тяжкості стану в межах України, країн СНД та зарубіжжя.

Такий вид транспортувань — багатоступенева послуга. Адже крім безпосередньо бригади медичної допомоги, у цій нелегкій роботі беруть участь й інші служби: аптека, диспетчерський відділ оперативного реагування, служба із забезпечення матеріально-технічною продукцією, автопарк та інші служби.

Нагальна потреба перевезти хворого

Технічні характеристики навіть найновіших позашляховиків з просторими салонами все одно не дозволяють перевезти хворого так, як того вимагають правила. Адже більшість потенційних пацієнтів змушені звертатись за сторонньою допомогою, тому одночасно сидіти та триматися під час поїздки буде вкрай важко навіть тим пацієнтам, які можуть самостійно пересуватись. Для цього й створені спеціальні медичні компанії, які професійно підходять до питання транспортування, забезпечуючи високий рівень комфорту та безпеки потерпілого у дорозі. Ресурси служби швидкої допомоги, що знаходиться на балансі держави, м`яко кажучи, залишають бажати кращого.

Для оперативної обробки якомога більшої кількості викликів необхідна солідна база, що складається, насамперед, з:

  • Злагодженої роботи call-центру;
  • Ретельного контролю за станом автопарку;
  • Наявності багатопрофільних бригад;
  • Достатньої кількості устаткування, необхідного для того, щоб з комфортом перевезти хворого, та підтримати життєвоважливі показники здоров`я.

Сукупність цих складових дозволяє без проблем охопити велику кількість людей, які потребують кваліфікованої допомоги. Адже у екстремальній ситуації захисний механізм часом блокує моторність та увагу багатьох родичів потерпілого: трапляється оказія, коли ніхто з близьких не може пояснити диспетчеру навіть природу симптомів. Саме тому дуже важливо, щоб у бригаді, яка прибула за викликом, був злагоджений алгоритм дій та достатній рівень компетенції з багатьох питань.

Допомога за будь-якої ситуації

Існує декілька варіантів, як правильно перевезти хворого:

  • Планове. Тобто заздалегідь узгоджене з лікарями перевезення на операцію до іншої установи , на реабілітацію до спеціалізованого центру або на профілактичне лікування до санаторію;
  • Експрес – транспортування, тобто доставка пацієнта з дуже високим рівнем оперативності — коли час йде не на дні, а на години.

Останній вид потребує ґрунтовного підходу та потребує наявності швидкохідного авто, обладнаного великою кількістю апаратів, та ретельного підбору медпрацівників, які могли б здійснити низку заходів навіть при виникненні вкрай важкого стану, який загрожує життю клієнта. Кожен екіпаж зобов`язаний бути укомплектованим так, щоб і запобігти погіршенню здоров`я хворого, і результативно усунути наслідки до приїзду до пункту призначення. Устаткування за останнім словом медичної техніки з професійною командою на чолі — запорука безпечної подорожі, яка однозначно прискорить процес одужання.

Спілкування — ключ до порозуміння

Може здатися дивним, але працівники бригад екстреного виклику також можуть потребувати допомоги. Чи не у половині випадків рідні охоплені панікою не можуть докладно розповісти відомості про хворого. Це значно ускладнює та уповільнює роботу фахівців. Замість того, щоб у стислі строки вирішити усі проблеми, лікар нещадно згаяв час на розпитування — такого сценарію необхідно уникнути. Поцікавтесь у рідних і тримайте в голові інформацію про групу крові та резус, можливі реакції на розповсюджені препарати та все, що якимось чином може знадобитись.

Алгоритм дій

Наш сервіс створений людьми для людей. Саме тому процедура замовлення послуг медичного перевезення є спрощеною. Варто лише зателефонувати та залишити заявку з конкретною адресою та припущеннями щодо діагнозу. Протягом короткого часу персонал виконає всю необхідну роботу, щоб до вас вчасно вирушила бригада відповідних спеціалістів.