Контакт-центр цілодобово

Перевезти хворого з онкопатологією шлунка

Май, 27, 2013 Перевезти хворого з онкопатологією шлунк

Перевезення хворого з раком шлунка вимагає серйозної підготовки, як самому хворому, так і бригаді медиків, які транспортують його. Бригада швидкої та невідкладної медичної допомоги «Айболит» має у своєму розпорядженні все необхідне високоякісне обладнання, а також висококваліфікований персонал, що має великий досвід роботи з пацієнтами даної категорії. Перевезення хворого з раком шлунка вимагає, в першу чергу, наявності обладнання в спеціалізованому автомобілі.

Ультрасучасність автомобілів та медичного обладнання

У транспортувальних машинах медичної компанії «Айболит» є все необхідне ультрасучасне обладнання для моніторингу вітальних функцій і підтримки життєдіяльності організму. Також пацієнтам у важкому стані, у яких існує загроза порушення вітальних функцій організму, досвідчені реаніматологи мають можливість провести весь комплекс реанімаційних заходів та інтенсивної терапії на етапах підготовки до транспортування, на шляху прямування до місця призначення. При транспортуванні пацієнта на тривалі відстані досвідчений водій на комфортабельному спеціалізованому автомобілі при будь-яких погодних умовах, незалежно від пори року і умов дорожнього покриття з необхідним комфортом і сервісом доставить пацієнта в будь-яку точку України, Європи, країн співдружності незалежних держав. Служба швидкої та невідкладної медичної допомоги «Айболит» співпрацює з усіма провідними клініками нашої країни, країн Європи, країн співдружності незалежних держав. А також з провідними страховими компаніями світу, що дозволяє їй оперативно допомогти Вам і Вашим близьким у вирішенні питань узгодження домовленості про госпіталізацію хворих з раком шлунка з будь-якими лікувальними установами нашої держави, країн далекого та ближнього зарубіжжя.

Цілодобова медична допомога

Якщо Ви або Ваші родичі потребуєте транспортування з медичним супроводом хворих з раком шлунка, звертайтеся до диспетчерської служби швидкої медичної допомоги «Айболит». Досвідчені, ввічливі диспетчера вислухають, підкажуть, як краще організувати транспортування, допоможуть зв’язатися з лікувальними установами, які знаходяться за кордоном, зв’яжуть Вас з лікарями бригади для вирішення питань про транспортабельності пацієнта, для вирішення питань про підготовку пацієнта до транспортування. Допоможуть залагодити і вирішити всю документальну тяганину між медичними установами та митними службами для оптимального вирішення питань з юридичної та документальної частини.

Якщо Вас зацікавила медична компанія «Айболит», заходьте на наш сайт або телефонуйте за вказаними багатоканальними телефонами в диспетчерську службу і Ваша проблема не залишиться без уваги. Сплачений трудовий колектив служби швидкої медичної допомоги «Айболит» несе цілодобове чергування в усіх обласних містах України та країнах ближнього зарубіжжя, щоб у будь-який момент прийти до Вас на допомогу у важкій ситуації.