Контакт-центр цілодобово

Перевезти хворого з карциномою

Июнь, 3, 2013 Перевезти хворого з карциномою

Карцинома — це злоякісна пухлина, яка виникає з клітин епітелію різних органів (слизових оболонок, шкіри та інших). Карцинома характеризується агресивним зростанням, в результаті уражається окремий орган і органи, розташовані поруч. Клітини пухлини по лімфатичних і кровоносних шляхах поширюються по всьому організму, відбувається метастазування, в організмі утворюються нові вогнища росту пухлини. За короткий проміжок часу карцинома досягає великих розмірів.

Захворюваність карциномою поступово збільшується, частіше зустрічається після 50 років. У чоловіків найчастіше зустрічається карцинома легенів і передміхурової залози, у жінок — молочної залози. Смертність від карциноми на другому місці після смертей від захворювань серцево-судинної системи. Карцинома, виявлена ​​при своєчасному зверненні за медичною допомогою, піддається лікуванню. На сприятливий результат лікування впливає вчасно проведене обстеження. Дуже часто клініки для онкологічних хворих, в яких можна ретельно обстежитися і отримати необхідне лікування знаходяться у великих містах.

Для того, щоб транспортувати хворого з карциномою, Ви можете звернутися в медичну компанію «Айболит». Це приватна платна швидка допомога, яка надає великий перелік медичних послуг, серед яких транспортування хворих по місту, по Україні, за кордон. Швидка допомога «Айболит» здійснює тільки медичні перевезення, під час яких хворого супроводжує кваліфікаційна бригада медичних працівників, до складу якої обов’язково входить лікар. Перевезення тяжкохворих пацієнтів здійснюються тільки сучасними машинами швидкої допомоги — реанімобілями. Ці машини укомплектовані всією необхідною апаратурою, інструментарієм та лікарськими засобами для надання допомоги хворому та перевезень тяжкохворих пацієнтів. Під час перевезення хворий підключений до монітора для контролю життєво-важливих параметрів організму пацієнта. Щоб перевезти хворого з карциномою, перевезення бажано замовляти заздалегідь.