Контакт-центр цілодобово

Перевезти хворого з черепно-мозковою травмою (ЧМТ)

Октябрь, 2, 2016

Найбільш часті травми в разі дорожньо-транспортних пригод ─ поєднання пошкоджень черепа, нижніх кінцівок і грудної клітки. Такі множинні поєднані ушкодження, як правило, вимагають невідкладної пара- і медичної допомоги. В першу чергу, потерпілому необхідно забезпечити прохідність дихальних шляхів і зупинити кровотечу. Подальше лікування необхідно проводити вже в стаціонарі.

Особливості транспортування

Але перевезти хворого з черепно-мозковою травмою (ЧМТ) Дніпро з місця аварії до лікувального закладу зважиться не кожен, навіть досвідчений, лікар швидкої допомоги, який прибув на місце ДТП. Добре відомо, що потерпілого, який отримав травму під час нещасного випадку, слід переміщати en bloc («єдиним блоком»), піклуючись про те, щоб не відбулося зміщення хребців або уламків інших кісток, яке може привести до пошкодження спинного мозку або кровоносних судин.

Для іммобілізації тулуба під час транспортування необхідно використовувати спеціальні шини. Все це вимагає певної базової, матеріальної оснащеності, підготовленості і спрацьованості бригади швидкої медичної допомоги. Важливу роль відіграє наявність спеціального обладнання в машинах швидкої допомоги: апарату для штучної вентиляції легенів, монітора для проведення постійного спостереження за станом серцево-судинної системи хворого.

До кого звернутися за допомогою в транспортуванні?

Медична компанія «Айболит» має в своєму розпорядженні спеціально навчений персонал і медичне обладнання, що відповідає всім сучасним вимогам, тобто всім необхідним для перевезення хворого з черепно-мозковою травмою. Особливо, якщо мова йде про пацієнтів, які потребують штучної вентиляції легенів і стабілізації гемодинаміки на догоспітальному етапі.

Представники нашої організації звернуть особливу увагу на наступні моменти:

  • Збір даних про пацієнта;
  • Отримання згоди на надання послуг від обох сторін;
  • Максимально продуману комплектацію бригади;
  • Наявність необхідних медикаментів і пристроїв;
  • Вивчення водієм найбільш безпечного маршруту для перевезення хворого;
  • Перевірка стану здоров’я водія та технічного стану машини.

Різноманітний парк автомобілів дозволить підібрати найбільш відповідний транспорт, який позбавить пацієнта з черепно-мозковою травмою від можливого погіршення стану. Причому звернутися за отриманням послуги можна в будь-який час доби, адже компанія «Айболит» має цілодобовий диспетчерський пункт.

Чому слід звернутися саме до нас?

Медична компанія «Айболит» — лідер в своїй ніші послуг, адже ми:

  • Співпрацюємо тільки з перевіреними і висококваліфікованими спеціалістами, які мають чималий досвід;
  • Тактовно і доступно доносимо інформацію, як до самого пацієнта, так і до його родичів;
  • Завжди готові прийти на допомогу і якісно виконати роботу;
  • Серйозно ставимося до своїх обов’язків, тому використовуємо тільки сучасні пристосування і спеціальні адаптовані автомобілі.

Завдяки «Айболиту», транспортування пацієнта з черепно-мозковою травмою або іншими проблемами буде здійснене оперативно і максимально акуратно!