Перевезти хворого із Чернігова в Москву


Коли з’явилася необхідність перевезти хворого із Чернігова в Москву, родичі пацієнта звернулися до швидкої допомоги «Айболит». Бригада швидкої допомоги, що бере участь у транспортуванні, мала всі необхідні препарати та апаратуру для надання невідкладної допомоги на шляху прямування і проведення реанімаційних заходів. Транспортування закінчилося успішно, і пацієнт був переданий у професійні руки московських світил медицини.Перевезти хворого із Чернігова в Москву

Секрет успішної медичної перевезення

Висококваліфіковані співробітники «Айболит», що мають великий досвід транспортувань хворих як в ближнє зарубіжжя, так і до країн Європи, вміють знайти індивідуальний підхід до кожного хворого, підібрати найбільш оптимальні умови перевезення. Протягом всього транспортування наші спеціалісти уважно спостерігають за станом пацієнта, намагаючись тримати його стабільним і не допустити навіть найменших погіршень.

Транспортування хворого із Чернігова в Москву особливе тим, що воно займає тривалий час, протягом якого стан пацієнта може різко погіршиться. Тому перед кожним транспортуванням на великі відстані лікар швидкої допомоги «Айболит» обов’язково консультується з лікарем пацієнта, який транспортується, уточнює тяжкість його стану і всі можливості його транспортування.

Можливості реанімобіля

Всі автомобілі, які є в базі медичної компанії «Айболит» — сучасні, високотехнологічні транспортні засоби від зарубіжних виробників. Їх технічні характеристики дозволяють максимально комфортно перевезти хворого із Чернігова в Москву, уникнути різких рухів, які можуть бути небезпечні для пацієнтів у важких станах.

Реанімобілі компанії «Айболит» оснащені всім необхідним для того, щоб надати повноцінну медичну допомогу:

  • дефібрилятором;
  • апаратом ШВЛ;
  • апаратом для кисневих інгаляцій;
  • функціональними ношами і т.д.

Так само всі машини оснащені вакуумними шинами для безболісного транспортування хворих з переломами. Такі засоби іммобілізації дозволяють запобігти подальше дроблення ушкодженої кістки, яке іноді призводить до непоправних наслідків, і як можна безпечніше доставити хворого до медичного закладу.

Таким чином, висококваліфіковані співробітники медичної компанії «Айболит» допомагають в найкоротші терміни транспортувати пацієнта із Чернігова в Москву, гарантуючи високу якість медичного обслуговування та безпеку перевезення.