Контакт-центр цілодобово

Перевезення реанімобілем Дніпро

Июль, 5, 2012

Якщо з кимось з ваших близьких трапилося нещастя — була отримана травма або виникло серйозне захворювання — у всіх випадках, коли потрібна екстрена медична допомога, перевезення хворих реанімобілем може стати єдиним шансом не тільки на успішне одужання, але й на збереження життя.

Коли раптовий напад або стався нещасний випадок настільки складний, що хворий не в змозі самостійно дістатися до лікарні, тільки перевезення реанімобілем Дніпро зможе гарантувати йому безпечну дорогу до спеціалізованого медичного центру, клініки.

Приватна швидка медична допомога «Айболит» — компанія, що має офіційну ліцензію Міністерства Охорони Здоров’я України. У розпорядженні медичної компанії є парк сучасних медичних автомобілів, що використовується для надання висококваліфікованої професійної медичної допомоги будь-якої складності. Наша задача — не бути першими, використовуючи неправдиві критерії лідерства, наша задача — зберегти Ваше здоров’я та життя!

У платній швидкій допомозі «Айболит» є реанімобілі імпорного виробництва, оснащені найсучаснішим реанімаційним обладнанням. Перевезення реанімобілем Дніпро можливе в будь-який час, в будь-яке місце 24 години на добу, 365 днів у році. У складі бригади працюють найдосвідченіші співробітники компанії: реаніматологи, фельдшера групи анестезіології та реанімації, професійні водії.