Контакт-центр цілодобово

Перевезення післяопераційних хворих

Май, 12, 2015

Післяопераційний стан досить складний і вимагає максимальної уваги, як з боку медичних працівників, так і з боку близьких людей пацієнта.

Післяопераційний період

Спеціалісти розрізняють три післяопераційних періоди:

  • Ранній — 3-5 діб після проведення операції.
  • Пізній — 2-3 тижні після операції.
  • Віддалений — до повного відновлення працездатності людини. Головними завданнями на цьому етапі є лікування та профілактика ускладнень після операції, прискорення відновних процесів в тканинах і органах, відновлення працездатності хворого.

У післяопераційний період організму людини потрібен час на відновлення сил, для цього хворих перевозять додому, в комфортні і звичні умови або ж в інший медичний заклад, де зможуть забезпечити всі умови для проходження реабілітаційного періоду.

Професійне транспортування

Транспортування часто є стресом для організму хворого. Щоб не допустити погіршень в такий складний період, варто звернутися за допомогою в спеціалізовану компанію «Айболит». Вже близько 10 років фахівці здійснюють подібні транспортування на спеціально обладнаному для цього транспорті. За час свого існування компанія перевезла більше 3 тисяч пацієнтів різного ступеня тяжкості. Компанія «Айболит» займається медичними перевезеннями в медичні установи, в лікарні інших міст, в санаторії, пансіонати, на свята, до родичів та ін. Незважаючи на ціль транспортування, кожне з них проходить на вищому рівні з урахуванням особливостей стану кожного пацієнта.

В дорозі повністю виключена можливість травмування, різкого охолодження або зміни положення тіла. Перекладають хворого дуже обережно, щоб уникнути больових відчуттів в операційній області, постійно відстежується артеріальний тиск, венозний тиск і дихання. Положення пацієнта в реанімобілі може бути різним і залежить від характеру операції.

У будь-якому випадку спосіб транспортування визначає тільки лікар, аналізуючи стан і складність захворювання. Самостійні транспортування післяопераційних хворих категорично заборонені, це може нашкодити пацієнту, погіршити його самопочуття і навіть призвести до непоправних наслідків, аж до летального результату. Довірте життя близької людини професіоналам, тільки так ви будете впевнені в правильності проведення даних заходів і отримаєте бажаний результат.