Контакт-центр цілодобово

Перевезення хворого з саркомою

Липень, 19, 2012 Перевезення хворого з саркомою

Саркома – це злоякісна пухлина, що складається з незрілої сполучної тканини. Саркомі притаманні риси, властиві і раковим пухлинам: інфільтруюче зростання із руйнуванням сусідніх тканин, рецидиви після видалення. Саркома може розвиватися в будь-якому місці організму. При найменшій підозрі на саркому хворі в терміновому порядку мають бути спрямовані в онкологічний заклад або лікарню для обстеження і подальшого лікування.

Перевезення хворого з саркомою повинно здійснюватися в обов’язковому супроводі бригади медичних працівників. Приватна швидка медична допомога для дорослих та дітей «Айболит» здійснює транспортування таких хворих машинами швидкої допомоги і реанімобілями. У нас є всі необхідні медикаменти та медичне обладнання для надання допомоги перед і в процесі перевезення. Наші лікарі при необхідності перекладут хворого на ноші, перенесуть в реанімобіль і доставлять в необхідний Вам медичний заклад, в аеропорт (на злітну смугу, до трапу літака), на залізничний вокзал або додому. Так само ми можемо забрати хворого з аеропорту, залізничного вокзалу та перевезти пацієнта в потрібну для Вас точку. Ми працюємо цілодобово. Перевезення хворого з саркомою здійснюється по території України і зарубіжжя як ближнього, так і далекого, не дивлячись на дальність транспортування.

Зателефонуйте до нас по телефону 903 (короткий номер з мобільного для всіх операторів України) і замовте перевезення близької Вам людини. Раді Вам допомогти! Не хворійте!