Контакт-центр цілодобово

Перевезення хворих дешево

Июнь, 13, 2017 Перевезення хворих дешево

«Айболит» — медична компанія з успішним досвідом надання допомоги та перевезення хворих у важкому стані на далекі відстані. Фірма користується довірою в багатьох регіонах нашої країни і за її межами.

Наш успіх став можливий завдяки трьом основним складовим нашої роботи:

  • міцній команді професіоналів;
  • сучасним автомобілям;
  • новітньому обладнанню.

Наша компанія працює в середньому ціновому сегменті. Ціни на послуги транспортування хворих цілком доступні. Порівняйте їх з послугами та вартістю інших медичних компаній і переконайтеся, що перевезення хворих дешево і з гарантією — це про нас.

Персонал «Айболита»

При підборі персоналу ми орієнтуємося не тільки на знання і професіоналізм будь-якого претендента на вакансію, а й перевіряємо його вміння спілкуватися з пацієнтами, співпереживати. Швидко приймати рішення в екстремальній ситуації — одна з якостей, яка цінується в нашій команді.

Першим з вами буде спілкуватися диспетчер. В екстрених випадках для полегшення стану хворого до приїзду лікарів наш фахівець може дати необхідні рекомендації. На оформлення виклику йде не більше 2 хвилин. Завдяки водіям вищого класу, бригада добирається до місця виклику за 5-15 хвилин.

Всі лікарі і фельдшери мають вищу категорію. Також персонал постійно підвищує рівень своїх знань на різних курсах і тренінгах. Завдяки цьому наші фахівці не помиляються при постановці діагнозу і вміло надають допомогу.

Послуги з перевезення хворих дешево

Наша компанія надає послуги з перевезення хворих на найрізноманітніші відстані. Ми надаємо допомогу дорослим і дітям. Наші ціни цілком прийнятні, якщо у вас є необхідність транспортувати хворого дешево, ви звернулися за адресою.

«Айболит» бере на себе клопоти з доставки пацієнта, як в межах міста, так і в будь-який регіон України, а також в країни ближнього зарубіжжя. Нелегко транспортувати хвору людину в інше місто. Тому перевезення хворих дешево обійтися може лише в межах міської межі, адже на більш віддалені відстані потрібно більш серйозне медичне оснащення.

Сучасний автомобіль — запорука успішної роботи

Компанія має в своєму розпорядженні сучасні реанімобілі для надання якісної та кваліфікованої допомоги пацієнтам в критичному стані. Такий автомобіль оснащений і обладнаний за останніми медичними стандартами. У ньому є серцевий дефібрилятор, монітор, що відстежує пульс, серцебиття, температуру, апарат ШВЛ та ін.

Для пацієнтів, стан яких не викликає серйозних побоювань, є медичні транспортні автомобілі, обладнані так, щоб хворий міг розташуватися з максимальною зручністю.

Наш головний офіс знаходиться в місті Черкаси, однак представництва компанії «Айболит» розташовані по всій Україні.

Якщо виникла необхідність, ми допоможемо родичам перевезти хворого недорого і з максимальним комфортом. Компанія «Айболит» стоїть на сторожі вашого здоров’я.