Контакт-центр цілодобово

Обрив запою

Июль, 16, 2012 Обрив запою

Обрив запою — перше, про що повинні задуматися родичі питущої людини. Запій небезпечний своїми ускладненнями: алкогольний делірій (біла гарячка), аритмія, яка, в свою чергу призводить до розвитку важких серцево-судинних захворювань, безсоння, тремор кінцівок, галюцинації. Тому чим раніше ви звернетеся в приватну швидку медичну допомогу «Айболит», тим раніше прийде до хворого допомога.

Ми проведемо дезінтоксикаційну терапію на дому, а при необхідності госпіталізуємо пацієнта в профільне відділення. У нас є все необхідне обладнання і медикаменти останнього покоління, щоб надати всю необхідну медичну допомогу питущій людині. Якщо буде потрібно консультація вузького спеціаліста — ми допоможемо Вам у цьому.

Таким чином, чим раніше Ви звернетеся за медичною допомогою в нашу медичну компанію, тим швидше питуща людина повернеться до повноцінного життя з мінімальним ризиком для здоров’я. Обрив запою потрібно починати якомога раніше. Зателефонуйте нам за коротким номером 903 з мобільного (для всіх мобільних операторів України). Ради вам допомогти. Не хворійте!