Невідкладна медична допомога


Невідкладна медична допомога — одна із спеціалізацій, яку надає медична компанія «Айболит». Іноді нам у житті доводиться зустрічатися з гострими захворюваннями, які вимагають проведення невідкладного лікування, успіх якого залежить, насамперед, від своєчасності і точності встановлення діагнозу. Діагностика невідкладних станів на догоспітальному етапі — одна з найбільш важливих і відповідальних завдань. Високий професіоналізм лікаря значною мірою визначає долю пацієнта з важкими розладами життєво важливих функцій.

По допомогу у будь-яких екстрених ситуаціях Ви можете звернутися в швидку медичну допомогу для дорослих і дітей «Айболит», де працюють висококваліфіковані спеціалісти: медицини невідкладних станів вищої категорії, анестезіологи-реаніматологи вищої категорії, педіатри та інші спеціалісти, що мають великий досвід роботи в ургентній медицині . Швидка допомога «Айболит» оснащена всім необхідним для діагностики та лікування гострих станів на догоспітальному етапі, має комфортабельні автомобілі класу В, С — для транспортування пацієнтів, де продовжуються моніторинг та інтенсивна терапія. Все це є запорукою успіху якнайшвидшого одужання потерпілого і скорочення часу перебування хворого в подальшому в стаціонарі. Якщо Вам потрібна невідкладна медична допомога, викликайте медичну компанія «Айболит».

 

 

 

Ключові слова:
невідкладна медична допомога, невідкладна медична допомога Черкаси, невідкладна медична допомога Дніпропетровськ, невідкладна медична допомога Буковель, невідкладна медична допомога Крим, невідкладна медична допомога дорослим, невідкладна медична допомога дітям, невідкладна медична допомога швидко, невідкладна медична допомога недорого.