Контакт-центр цілодобово

Невідкладна медична допомога

Лютий, 9, 2012

Невідкладна медична допомога – одна із спеціалізацій, яку надає медична компанія «Айболит». Іноді нам у житті доводиться зустрічатися з гострими захворюваннями, які вимагають проведення невідкладного лікування, успіх якого залежить, насамперед, від своєчасності і точності встановлення діагнозу. Діагностика невідкладних станів на догоспітальному етапі – одна з найбільш важливих і відповідальних завдань. Високий професіоналізм лікаря значною мірою визначає долю пацієнта з важкими розладами життєво важливих функцій.

По допомогу у будь-яких екстрених ситуаціях Ви можете звернутися в швидку медичну допомогу для дорослих і дітей «Айболит», де працюють висококваліфіковані спеціалісти: медицини невідкладних станів вищої категорії, анестезіологи-реаніматологи вищої категорії, педіатри та інші спеціалісти, що мають великий досвід роботи в ургентній медицині.

Швидка допомога «Айболіт» оснащена всім необхідним для діагностики та лікування гострих станів на догоспітальному етапі, має комфортабельні автомобілі класу В, С – для транспортування пацієнтів, де продовжуються моніторинг та інтенсивна терапія. Все це є запорукою успіху якнайшвидшого одужання потерпілого і скорочення часу перебування хворого в подальшому в стаціонарі. Якщо Вам потрібна невідкладна медична допомога, викликайте медичну компанія «Айболит».