Контакт-центр цілодобово

Невідкладна медична допомога

Серпень, 26, 2017 Невідкладна медична допомога

Іноді виникають випадки, коли з людиною трапляється лихо, а навколишні або близькі не знають, що робити. Невідкладна медична допомога в деяких випадках – це правильне рішення проблеми, адже самолікуванням займатися не рекомендується.

Якщо спостерігаються порушення роботи органів і систем організму, які не несуть загрози життєдіяльності людини, потрібно звертатися до професіоналів. Вони оглянуть хворого, надавши при цьому необхідну медичну допомогу.

Кого викликати: «невідкладку» або «швидку»?

Невідкладна медична допомога відрізняється від швидкої в першу чергу регламентом наданих послуг. У першому випадку бригада повинна прибути на виїзд (екстрений або плановий) протягом однієї години, в іншому – протягом 15 хвилин.
Також відмінності і в комплектації автомобіля. Бригади швидкої допомоги їздять на реанімобілі, оснащених спеціальним реанімаційним обладнанням (кисневі балони, дефібрилятори і т. д.). Невідкладка відправляється на виклик з набором специфічної апаратури, необхідної для конкретного випадку.
Причинами виклику бригади невідкладної допомоги є:

  • підвищення температури при пневмонії, ГРВІ, грипі, онкологічних захворюваннях;
  • ускладнене дихання на тлі встановленого діагнозу (трахеїт, бронхіт);
  • біль у хребті або після перенесеної травми;
  • больовий синдром при невралгії, радикуліті, онкології;
  • головний біль на тлі мігрені або змінах АТ;
  • абстинентний синдром та ін.

Невідкладна медична допомога. Правила виклику фахівців

Зателефонувавши в медустанову, необхідно назвати диспетчеру причину виклику, перерахувавши основні ознаки і прояви. Важливо докладно розповісти, як під’їхати до будинку хворого. Оскільки санітарний автомобіль може витратити багато часу не тільки через дорожні пробки, а й у пошуку потрібного будинку.

Лікарі, що прибули на виклик, оглянуть хворого і нададуть йому необхідну медичну допомогу. Бувають випадки, коли люди, недооцінюючи тяжкість стану жертви, викликають невідкладну допомогу. Але при необхідності приїхавший лікар може організувати екстрену госпіталізацію хворого.

Медична компанія «Айболит» надає послуги невідкладної та швидкої допомоги. Наші висококласні фахівці в найкоротші терміни приїдуть на місце події, надавши кожному пацієнтові якісне медичне обслуговування. Сучасний санітарний транспорт, повний комплект медикаментів і нове технічне оснащення дозволить не тільки надати допомогу, а також дбайливо і оперативно перевезти хворого до лікарні.