Контакт-центр цілодобово

Мобільна реанімаційна бригада Дніпро, Київ

Липень, 9, 2012

Швидка медична допомога «Айболит» вирішує будь-які медичні проблеми, які можуть виникнути в повсякденному житті. Ми створювали компанію, враховуючи всі прогалини державної медицини, переймаючи все краще, що в даний час є в сфері недержавної медичної допомоги.

Найголовніше для нашої компанії – це люди, яким потрібна екстрена або планова допомога професіоналів в області медицини. Швидка допомога може знадобитися в екстрених випадках, наприклад, якщо стався нещасний випадок, була отримана травма або скоєно отруєння. При цьому мобільна реанімаційна бригада Дніпро, Київ швидкої медичної допомоги має в лічені хвилини приїхати на місце події, зробити все можливе для порятунку життя і при необхідності організувати перевезення хворих в стаціонар.

Якщо є необхідність, при перевезенні буде задіяна мобільна реанімаційна бригада Дніпро, Київ. В наших реанімобілях є все, що потрібно для медичного супроводу та комфортного транспортування (перевезення) хворих, включаючи тих, хто перебуває у важкому, у вкрай важкому або реанімаційному стані. Наші мобільні реанімаційні бригади перевозять хворих по Дніпропетровську та області, а також по регіонах України та зарубіжжя. Ви можете замовити медичний трансфер реанімаційною бригадою в будь-який зручний для Вас час за одним із цілодобових номерів телефонів.