Контакт-центр цілодобово

Медичний центр в Буковелі

Подорожі та активний відпочинок – це завжди гарно. Однак дуже прикро, коли ваша подорож і відпочинок захмарюються отриманою травмою або захворюванням. Медичні послуги високої якості в Буковелі можна отримати в медичному центрі Айболіт, розташованому на базі гірськолижного курорту «Буковель».

Буковель більше відомий як масштабний гірськолижний курорт, місце відпочинку і відновлення сил. Сам комплекс був запланований, як зимове розважальне містечко, яке би функціонувало тільки в зимовий час. В Буковель з’їжджаються бажаючі покататися на лижах, сноубордах, санчатах та поціновувачі інших видів зимового активного відпочинку. Тут безліч розваг для активних туристів, поруч проходять захоплюючі туристичні маршрути.

Однак зараз Буковель – це вже щось більше. Функціонує комплекс цілий рік. Тут є чим зайнятися в будь-який час року! Чудова природа навколо сприяє швидкому відновленню сил. Цілюще повітря, що радують око пейзажі і загальна атмосфера цих місць благотворно впливають на душевне і фізичне здоров’я. На території комплексу і поруч ростуть, як гриби, різноманітні лікувальні та оздоровчі центри.

Медичні послуги в Буковелі

Першочергова задача відкриття медичного центру в Буковелі – це надання медичних послуг місцевим жителям і туристам. У нас – відмінні фахівці, хороше обладнання і всі необхідні медичні засоби для надання першої допомоги.

Наш медичний центр займається не тільки транспортуванням пацієнтів в лікарні більших населених пунктів. Що б не трапилося – травма, інфекційне захворювання або ускладнення хронічного захворювання, є місце, де вам буде надана грамотна медична допомога. На місці ми надаємо цілий ряд медичних послуг, в тому числі:

 • Доставка медикаментів
 • Надання медичної допомоги
 • Виклик лікаря додому
 • Виклик педіатра додому
 • Доставка і госпіталізація до профільного медичного закладу (в іншому місті, наприклад)
 • Консультація лікаря
 • Проведення діагностики
 • Послуги медичного таксі – транспортування лежачих, хворих, осіб з інвалідністю
 • Проведення основних медичних маніпуляцій і процедур – поставити крапельницю, уколи, вправляння вивихів, перев’язки та інше

Наші лікарі зроблять все можливе, щоб ваш відпочинок не був затьмарений проблемами зі здоров’ям. Вам нададуть медичну допомогу, проведуть діагностику і лікування, а в разі потреби виконають транспортування спеціальним медичним авто. Медична допомога в Буковелі від медичного центру Айболіт – на вищому рівні!

Травматологічний пункт Буковель

Найактуальніші медичні послуги в Буковелі – надання першої допомоги після травм, їх діагностика і транспортування пацієнта після отримання травми – «медична евакуація». Цей факт викликаний тим, що на території курорту знаходиться безліч розваг для активних туристів, в тому числі і досить екстремальних.

Екстрім в Буковелі:

 • Катання на лижах, сноуборді, санчатах
 • Піші походи, вело прогулянки, катання на конях
 • Екскурсії на довколишні гірські річки і подальший рафтинг

Наш травматологічний пункт цілодобово готовий надати допомогу тим, хто отримав травму. Медичний центр Айболіт оснащений сучасною апаратурою для моніторингу та діагностики травм, апаратурою для проведення реанімації та інтенсивної терапії. Наші лікарі – талановиті професіонали і справжні патріоти своєї професії. Їхнім дбайливим рукам не страшно довіритися!

Якщо ви звернулися в травматологічний пункт від медичного центру «Айболіт» в Буковелі – ваше здоров’я в надійних руках.

Медичні послуги від Айболіт в Буковелі можуть стати в нагоді не тільки пошановувачам екстриму.

 • При звичайній прогулянці по лісі можна підвернути ногу або отримати болючий укус місцевого комахи
 • Колоритні блюда місцевої кухні можуть виявитися вашому шлунку «не по нутру»
 • Коливання погоди, на які ви не розраховували – і можна елементарно простудитися або отримати сонячний удар

Звертайтеся в наш медичний центр Айболіт в Буковелі – ми завжди раді допомогти.