Медичне транспортування

Медичне транспортування хворих – це серйозний продуманий комплекс заходів з перевезення пацієнтів. Мабуть, ніколи не буває настільки важлива кожна секунда, як при наданні швидкої медичної допомоги, так як кожна втрачена мить тут загрожує серйозними наслідками і від того, наскільки грамотно буде проведене транспортування хворих, залежить результат захворювання або травми. В арсеналі швидкої допомоги «Айболит» є гідні ресурси, щоб медичне транспортування принесло результат.

Транспортування хворих здійснюється на комфортабельних реанімобілях. У реанімобілі є все необхідне для транспортування хворих: спеціальні ноші, пневматичні шини, вакуумний матрац, сучасна медична апаратура і лікарські препарати.

У випадку, якщо потрібне перевезення хворих з різними травмами, перевезення інвалідів та людей з порушеннями опорно-рухового апарату в клініки, травмпункти, лікарні і т.д. ми допоможемо Вам здійснити перевезення хворого або інваліда будь-якої ваги.

Перевеземо обережно з лікарні додому, на консультацію до лікарів, на будь-які обстеження та аналізи, дочекаємося закінчення процедур, після чого відвеземо назад.

Вид транспортування визначає лікар. Порядок транспортування залежить від стану хворої людини: лежачий хворий, після хірургічного втручання, з переломом шийки стегна і т.д. У ряді випадків доставимо хворого у відділення або додому на носилках.

Ви можете звернутися за будь-якої медичної допомогою і медичним транспортуванням в швидку допомогу «Айболит» цілодобово!

Замовити дзвінок

Х